На сцені львівського театру гратиме незрівнянна Лілія Ребрик

Незабаром у Львові відбудеться довгоочікувана прем’єра вистави “Жінка над нами”, у якій головну жіночу роль виконує незрівнянна артистка театру та кіно, відома українська телеведуча Лілія Ребрик. Про це пише ЛьвівськийПортал.

Як повідомляє “lviv-trend“, прем’єра комедії “Жінка над нами” у Львові пройде 13 травня на сцені Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1). Початок о 19:00. Виставу “Жінка над нами” за п’єсою відомого італійського драматурга та успішного кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов.

Разом з Лілією Ребрик на сцені гратимуть народний артист України Лесь Задніпровський і заслужений артист України Костянтин Костишин. Усі троє – у головних ролях. Улюблені та відомі на всю країну актори, пов’язані не тільки з театром, але й з кінематографом – запросять вас поринути у яскраву атмосферу сучасної п’єси. Усіх глядачів чекає захоплююча подорож у світ театру і гумору. Як зазначають творці цього чудового проекту, комедія “Жінка над нами” – це пристрасні італійські стосунки, непередбачувані повороти сюжету, захоплюючі інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз.

За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (грає Лілія Ребрик), з першого погляду підкорює серце поважного політика, сеньйора Леоне (грає Лесь Задніпровський). Леоне – чоловік у поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. На жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу, але він не здається. Леоне укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П’єтро (грає Костянтин Костишин) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П’єтро – прихильність і палкі поцілунки Паоли. А може ця спокусниця Паола веде подвійну гру?… Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним та шокує усіх!

Творці комедії запевняють, що атмосфера, яку створюють актори на сцені, перенесуть кожного глядача в Італію, де завжди “киплять” стосунки між чоловіками та жінками. Комедійна постановка запам’ятається усім надовго, адже викличе бурю захоплюючих емоцій, змушуючи глядачів у залі співпереживати героям та сміятися до несхочу. Народні улюбленці, артисти театру та кіно – Лілія Ребрик, Лесь Задніпровський та Костянтин Костишин, тут продемонструють блискавичну гру, яка створить хороший настрій надовго і закарбується у пам’яті на все життя! Квитки можна придбати тут.

Comments

.,.,.,.