На Сихові сьогодні зніматимуть фільм

Сьогодні, 12 квітня, в найбільшому мікрорайоні Львова пройдуть зйомки фільму українського кінематографа “Із зав’язаними очима”.

Деталі у матеріалі видання lviv-trend.in.ua.

Картина зображує післявоєнний період в Україні. Зйомки фільму підтримали: Міністерство культури, офіційна міська організація, що займається пристосуванням Львова до зйомок – Львівська кінокомісія та Львівська обласна державна адміністрація. 

Бюджет проекту становить 8 млн 270 тис. грн.

Режисер і сценарист – український кінематограф Тарас Дронь, який за час своєї творчої кар’єри встиг зняти понад десять короткометражних фільмів, музичні кліпи для DZIDZIO, Павла Табакова, М’яти, Владіслава Левицького та ін., повнометражні фільми: документальний – “Коли цей вітер стихне” (2016), художній – “DZIDZIO Перший раз” (2018).  Режисер займається створенням рекламних роликів для багатьох торгових марок: “Майола”, “Опілля”, “Фармак” тощо.

Фільм “Із зав’язаними очима” – один  із переможців пітчингу патріотичного кіно. Зйомки розпочались у березні цього року, спочатку в Києві, тепер – у Львові.

Оператором-постановником є Олександр Поздняков, звукорежисер – Сергій Степанский, художник-постановник – Марія Шуб, продюсери – Ельміра Асадова (виконавчий), Валерія Сочивец, Андрій Ермак. У головні ролях зіграють Марина Котяча, Олег Шульга і Лариса Руснак.

По закінченню проекту творча команда пообіцяла посадити дерево, а не бити тарілку перед зйомками, як це заведено в кіносвіті:

“Ми вирішили не руйнувати, а дати життя. І у нас є хороша ідея – посадити яблуню. Нехай вона принесе багато плодів, як і наш фільм”.

Через знімальний процес трамваї №4 і №8  від 23.00 курсуватимуть зі змінами, зокрема на ділянці від Центру Довженка до кінцевої зупинки на вул. Вернадського буде перекритий рух протягом трьох годин. 

ЛКП “Львівелектротранс” і  знімальна група просять вибачення у львів’ян за спричинені тимчасові незручності.

Comments

.,.,.,.