З життя пішов актор львівського театру Петро Бенюк: творчі здобутки театрального генія

Сьогодні, 9 квітня, у Львові помер Петро Михайлович Бенюк, розповідає сайт "lviv-trend.in" - талановитий український театральний діяч, актор, народний артист України, кавалер ордена "За заслуги" третього ступеня, старший брат актора Богдана Бенюка. У львівському театрі імені Марії Заньковецької повідомили про смерть театрального генія, який пішов з життя у віці 73 років. З нагоди вшанування славетного імені невтомного діяча українського театру і кіно сайт розкаже про найвидатніші здобутки славетного українця. 

Петро Михайлович Бенюк народився на Івано-Франківщині, в селищі Битків Надвірнянського району. Творчий шлях Петра Михайловича розпочався в українській столиці, де майбутній актор навчався майстерності у Київському державному інституті театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого. Після завершення навчання в інституті Бенюк активно взявся за творчу діяльність і починає працювати у сфері кінематографу та в театрі. 

Одразу ж після завершення навчання Бенюк приїхав до міста Лева і вже з 1972 року починає працювати у львівському театрі імені Марії Заньковецької. До останньої миті Петро Бенюк залишався актором львівського театру, де за багато років творчої діяльності зіграв більше 70 ролей. Петро Бенюк став брав участь у постановках: "Останній гречкосій", "Оргія", "Візит старої дами", "Невільник", "Сто тисяч". Актор зумів показати себе у різних ролях, демонструючи неабиякий хист і здібності. 

Працюючи паралельно на ниві українського кінематографу, Петро Бенюк знявся у низці відомих фільмів. Зокрема, Петро Михайлович зіграв роль Степана у фільмі "Таємниці святого Юра", роль отця Василія у фільмі "Камінна душа", роль Місюри у стрічці "Відьма", роль Петра Бублика у стрічці "Кому вгору, кому вниз". Також брав участь у зйомках документальної стрічки "Голод-33", "Тарас Шевченко. Заповіт", "Злочин з багатьма невідомими" та інших. 

Пишаємося творчими здобутками славетного працівника львівського театру. 

Comments