Незабаром у Львові – концерт до 30-ліття гурту “Скрябін”

Незабаром у Львові – концерт до 30-річного ювілею легендарного гурту українських батярів, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. Цього вечора на львів’ян чекають добре знані, теплі українські пісні, за які всі так люблять Скрябіна, у супроводі симфонічного оркестру. 

Цього року знаному українському гурту виповнюється вже тридцять років. Це ще одна гарна нагода віддати шану загиблому солісту гурту Андрієві Кузьменку, життя якого так несподівано обірвала страшна аварія кілька років тому. Саме Андрій Кузьменко, більше знаний як Кузьма, був головною “родзинкою” гурту – харизматичний і драйвовий львівський батяр з неймовірною енергетикою, яка нікого не залишала байдужим і завжди залишала теплу згадку про концерти легендарного Кузьми.  

Зазначимо, що гурт “Скрябін” – це перший україномовний гурт у жанрі синті-попу та альтернативної електроніки, заснований тридцять років тому, у 1989 році. За час плідної творчої діяльності хлопці записали сімнадцять студійних альбомів із драйвовими, запальними піснями про життя, сповненими шаленої енергетики покійного Андрія Кузьменка, який продовжує жити у своїх піснях. Окрім того, вдалося записати один концертний альбом, два збірники, а ще – ціла низка інших музичних проєктів. 

За час творчої праці гурт пройшов тривалий шлях від синті-попу до поп-року та поп-музики. Склад гурту частенько змінювався, однак завжди незмінним був соліст- легендарний Кузьма, який так швидко пішов з життя.  

В цей пам’ятний і водночас святковий вечір відзначення тридцятилітнього ювілею львів’яни матимуть змогу почути добре знані старі пісні. Наприклад, “А пам’ятаєш”, “Добряк”, “Мовчати”, “Спи собі сама”, “Люди, як кораблі”. 

Концерт гурту у Львівські опері відбудеться через декілька днів, 23 грудня. Розпочнеться подія об 20:00 год.  

Comments

.,.,.,.