Зняли відеоролик про те, як сьогодні виглядає площа Двірцева у Львові з висоти пташиного польоту

У суботу, 7 грудня, офіційно відкрили площу Двірцеву (перед Головним залізничним вокзалом), доступ до якої був обмежений практично 7 місяців. Завершився перший етап її реконструкції і вже сьогодні до Головного залізничного вокзалу Львова курсували автобуси і трамваї, передає прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, 7 грудня по площі Двірцевій вперше після закриття їздив громадський транспорт. Поки сюди курсуватимуть 3 трамвайних маршрути: №1 (Вокзал-Погулянка), №4 (Вокзал-Вернадського) та №9 (Вокзал-Миколайчука), а №6 поки матиме кінцеву біля “Скрині”. Також до залізничного вокзалу з суботи прямує 13 автобусних маршрутів. За ці два дні перші пасажири та просто перехожі мали змогу оцінити зміни на площі. Більшість людей приємно вражені та зазначають, що роботу зроблено масштабну.

Це справді так, опісля реконструкції зміни очевидні і їх чимало. Зокрема: проклали нові трамвайні колії, зробили окрему смугу для автобусів, облаштували платформи для висадки й посадки пасажирів, зробили гарні широкі доріжки для пішоходів, переходи через дорогу виконано під нульову висоту (що полегшує пересування людей з інвалідністю) тощо. Одними з найголовніших змін є те, що тепер громадський транспорт буде робити висадку пасажирів практично біля самого входу на вокзал, а самі тротуарні доріжки мають висоту, підлаштовану під низькопідлогові автобуси, що дозволяє людині у візку чи з візком зручно заїхати у транспорт. Хоч це лише перший етап реконструкції площі перед Головним вокзалом у Львові, однак зміни вже очевидні і вони таки масштабні. Це можна побачити як на власні очі, так і пересвідчитись в цьому, подивившись відео з висоти пташиного польоту.

Нагадаємо, початок ремонтних робіт на Двірцевій розпочали у травні 2019 року. Більше половини року доїзд сюди приватного та громадського транспорту був обмежений. Усі маршрутки і травмаї, що курсували безпосередньо до залізничного вокзалу, мали кінцеву зупинку або біля ТЦ “Скриня”, або поруч з ринком “Привокзальний”. Сьогодні ж львів’яни і гості міста мають вільний доступ до цієї локації. 

Comments

.,.,.,.