Цьогоріч вперше святкуватимуть День української хустки: подробиці

Цього року в Україні за ініціативи небайдужих молодих україночок запроваджують нове свято – День української хустки. Відзначати його, шануючи такий важливий атрибут українців хустку – символ свободи та любові, планують кожного року 7 грудня.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, цей день має на меті об’єднати жінок різного віку, фаху та національності спільною метою – зберігати та відновлювати великі українські традиції, передавати їх майбутнім поколінням. Адже наша українська хустка з давніх-давен була символом любові, злагоди, миру. Вона – могутній оберіг та цінність кожної української родини, знак вірності своїй традиції. Про це треба знати, про це треба говорити і цьому варто навчати наших дітей.

Спеціально з нагоди Всесвітнього дня української хустки українки у міжмережжі запустили модний флешмоб #УкраїнськаХустка, участь у якому вже взяли тисячі жінок, молодих дівчат та дівчаток з різних регіонів. Флешмоб у соцмережах проходить під гаслом “Зроби фото з хусткою”, тобто жінки роблять світлини зі своєю хусткою та поширюють її у різних соціальних мережах, залучаючи до проєкту й інших.

Авторами цієї цікавої і надзвичайно потрібної ідеї є депутатки, громадські діячки, акторки театру і кіно, викладачки та інші успішні жінки, свідомі і патріотично налаштовані українки. Саме вони вирішили започаткувати Всеукраїнський день Української Хустки, щоб тим самим продемонструвати багатовікову красу, неповторність і автентичність цього важливого аксесуару українок. Ця група жінок-авторів проєкту сподівається і щиро вірить, що Всесвітній день Української Хустки збере величезну кількість прихильників, як і День Вишиванки. Тому запрошують активно долучатись усіх українців до цього прекрасного свята – Дня української хустки!

Comments

.,.,.,.