В Україні зніматимуть кіно за сценарієм легендарного Кузьми Скрябіна: подробиці

Вже минуло кілька років, як він пішов від нас, однак до сьогодення його ім'я не сходить з уст українців та закордонних фанатів. Про нього говорять, його пісні співають, наслідують його поведінку, прислуховуються до слушних і актуальних до сьогодні думок. Він - легенда української музики, славнозвісний Андрій Кузьменко.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", нещодавно стало відомо, що Андрій Кузьменко скоро буде не лише значущою особистістю в музиці, з чим пов'язав свою основну діяльність, його ім'я тепер відзначиться і в українській кінематографії. Адже наприкінці листопада Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ "Стар Медіа Продюсерський Хаб" угоду щодо фінансування фільму "Я, "Побєда" і Берлін”, що знімуть за мотивами однойменного твору Андрія Кузьменка. Відтак, держава виділяє кошти на створення цього кіно у розмірі  27 млн грн, а це 75% від загальної його вартості. Таку інформацію оприлюднила прес-служба Держкіно.

Зазначимо, кінопроєкт "Я, "Побєда" і Берлін” було занесено у список переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Фільм зніматимуть за романом "Я, "Побєда" і Берлін” легендарного Андрія Кузьменка - музиканта, людини, українця з великої букви, що залишив великий слід після себе на землі. Режисером цієї кінострічки є Ольга Ряшина. Продюсери - Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль, автори адаптації сценарію - Анатолій Крим і Олексій Комаровський. Реліз фільму в Україні відбудеться наприкінці 2020 року.

Отож, про що ж це кіно? В основі роману Скрябіна - історія хлопця Кузьми, який купив перше у своєму житті авто марки "Побєда". Він такий щасливий, сповнений сил, натхнення і бажання, вирішує підкорювати світ. Кузьма разом з товаришем Бардом вирушає до Берліна, не підозрюючи, що на них там чекає. І от у далекій країні вони потрапляють у неймовірні пригоди та шалені ситуації. Хлопці все ж усе це долають та повертаються додому вже абсолютно іншими людьми.

Коментарі