Капела "Дударик" кличе львів'ян на безкоштовний концерт

Карантин карантином, однак про культурне життя львів’яни не забувають ніколи, пише сайт lviv-trend.in.ua. Так, цими днями до Парку культури імені Богдана Хмельницького запрошують усіх бажаючих на безкоштовний концерт легендарної капели “Дударик” за участі друзів. 

Капела “Дударик” організує безкоштовний концерт під назвою “Очі в очі”, на якому для львів’ян і гостей міста залунають козацькі, стрілецькі та повстанські пісні двадцять першого століття. В цей день тут залунають добре знані львів’янам композиції - такі, як “Місяць на небі, зіроньки сяють”, “Там під львівським замком”, “Повіяв вітер степовий” та багато інших, теплих і і атмосферних композицій.  

Зазначимо, що разом з легендарною капелою в парку культури виступлять їхні добрі друзі - учасники не менш легендарного гурту “Плач Єремії”. Відбудеться концерт вже через кілька днів, 5 вересня, об 12:00 год, неподалік від центрального входу до парку.  

Також варто зауважити, що такий концерт відбудеться в рамках проєкту парку культури “Прокидання з класикою”. 

Зазначимо, що Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” - лауреат національної премії імені Тараса Шевченка, яку було засновано ще в жовтні 1971 року при Українському музично-хоровому Товаристві. Засновником і головним диригентом капели є заслужений діяч мистецтв України Микола Кацал.  

В репертуарі легендарної капели - концерти знаних українських композиторів Дмитра Бортнянського, Артема Веделя та Максима Березовського. Надзвичайно милозвучними є колядки та щедрівки в обробках Миколи Лисенка та Миколи Леонтовича, які також є в репертуарі капели “Дударик”.  

Концерти капели - це завжди атмосферні теплі події, тож не втрачайте нагоди гарно провести найближчі вихідні в улюбленому міському парку.  

Коментарі