В Україні запустили нову соціальну мережу: для кого і для чого?

Нещодавно стало відомо, що на теренах України запустили нову соціальну мережу, яку так і назвали Merezha. Цю онлайн-платформу представили у часі міжнародної конференції з діджитал-трансформації консалтингового бізнесу “Merezha.Loading”, передає прес-служба новоствореного проєкту.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, в основі нової соціальної мережі – спілкування підприємців, представників малого та середнього бізнесу, створення стартапів, угоди, консультації та ін. Тут, у межах цього онлайн-сервісу, підприємці з різних сфер будуть обмінюватись досвідом, знаходити експертів та працівників, будуть вирішувати різноманітні робочі питання та консультуватись. Також тут можна буде знайти джерела фінансування свого бізнесу, консалтингову і технічну підтримку тощо. Як зазначають автори цього інноваційного проєкту, Merezha дозволить підприємцям завжди знаходити “своїх” консультантів. Загалом: це буде велика платформа для українських підприємців, які зможуть за допомогою цієї мережі щораз покращувати справи у веденні свого бізнесу.

Зазначимо, новий соціальний онлайн-сервіс було розроблено та запущено у рамках ініціативи Європейського Союзу “EU4Business” за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Саме фахівці останньої організації провели глибинний аналіз потреб українського ринку та, проаналізувавши аналогічні онлайн-платформи міжнародного рівня, зробили висновок, що в Україні таку мережу варто запускати.

У найближчому майбутньому Merezha міститиме дані про малий та середній бізнес в Україні, про кращих українських фахівців у різних сферах, надійних експертів. Ця соціальна платформа має стати ефективним інструментом для побудови культури ведення бізнесу, а це у свою чергу сприятиме розвитку національної економіки.

Comments