Вихідними у Львові відбувся масштабний міжнародний фестиваль: деталі

У суботу, 10 серпня, на площі Ринок відбулось грандіозне відкриття не менш грандіозного Міжнародного Фестивалю Українського Танцю та Культури 2019, – про це повідомляє інтернет-видання lviv-trend.in.ua.

Цьогоріч захід відбувся за підтримки Українського культурного фонду, уже вчетверте. Основна місія – об’єднати українців зі всього світу у запальних народних ритмах. Свою творчість демонструють народні колективи з різних куточків світу: Англії, США, Канади, Австралії, Бразилії. Зокрема, цього року до Львова завітало чимало ансамблів з Канади: ансамбль українського танцю “Тризуб” (м. Калгарі), ансамбль “Зірка” (м. Дауфин), школа українського танцю “Троянда” (м. Брендон) та ін. 

У перший фестивальний день глядачі мали змогу у самому центрі міста з 16.00 до 18.30 насолодитися відкритими виступами колективів, а вже о 20.00 свято продовжилося фестивальною вечіркою в клубі FESTrepublic. Там виступили популярні гурти зі Львова “Бурдон”, “Йорий Клоц”, канадські гурти “Ейфорія”, “Зірка”, львівський співак, композитор Назар Савко. 

У неділю, 11 серпня, з 11.30 до 12.30 від театру опери і балету до пам’ятника Тарасові Шевченку відбулась святкова фестивальна хода. З 15.00 до 18.00 на Співочому Полі Шевченківського гаю тривали виступи учасників фестивалю. Квитки на свято, до речі, можна було придбати безпосередньо на вході до музею.

Сьогодні, 12 серпня, третій і завершальний день Міжнародного фестивалю. О 19.00 в Оперному театрі відбудеться масштабний заключний гала-концерт. 

Comments

.,.,.,.