Незабаром у Львові - масштабний конкурс стартапів

Львів - молодіжна столиця, місто, в якому відбувається постійний розвиток. Ще зі здобуттям титулу молодіжної столиці України місто Лева довело, що саме в нас створено найкращі умови для інновацій, створення різного роду стартапів тощо. Тож не дивно, що саме в нашому місті відбувається велика кількість ІТ-подій, одна з наймасштабніших серед яких - великий Міжнародний проєкт Innovation-2019, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. 

Проєкт Innovation-2019 - масштабна подія в технологічному житті Львова, яка вже не перший рік збирає на одній платформі найкращих винахідників, тих, хто може стати потенційними інвесторами та інвесторів “з досвідом”, а також успішних виробників, які працюють на ниві інноваційних технологій.  

Одна з найочікуваніших подій в межах проєкту - проведення масштабного конкурсу стартапів, найкращі з яких отримають нагороди від організаторів події. Однак переможець конкурсу буде всього один, і його нагорода - це почесне Гран-Прі. Гран-Прі - змога взяти участь в ще крутішій оказії - великому міжнародному конкурсі стартапів. Переможцеві обіцяють повністю оплатити всі витрати на підготовку до конкурсу, на дорогу та на відрядження тощо. 

Переможець конкурсу як привілейований TravelGrant отримає оплату перельоту в обидві сторони, трансфер до місця проведення конкурсу, проживання в готелі тощо.  

Міжнародний проєкт Innovation-2019 відбувається в межах потужної науково-технічної конференції про нанотехнології. Цього року відвідувачами конференції стане понад 800 учасників з більше 20 куточків світу.  

До слова, фінансуванням конкурсу стартапів у Львові стане відома місцева ІТ-компанія, яка нещодавно анонсувала 80% знижки на свої події для студентів. SoftServe багато років поспіль працює успішно у сфері розробки програмного забезпечення і є найвідомішою ІТ-компанією нашого міста. 

Коментарі