Львівська кінематографічна комісія анонсувала старт Всеукраїнського конкурсу кінопроєктів

Сьогодні, 8 серпня, Lviv Film Commision на своєму сайті анонсувала початок Всеукраїнського конкурсу кінопроєктів, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. До участі в Шостому конкурсі кінопроєктів запрошуються як місцеві знімальні групи, так і команди з різних куточків України, аби продемонструвати свій талант і спробувати реалізувати себе в ролі справжньої знімальної групи.  

Головне завдання, яке стоїть перед учасниками кінопроєкту, полягає в тому, щоб продемонструвати актуальність стрічки, зробити ретельний та виправданий фінансовий план, який можна було б втілити в дійсність. Також обов’язкове завдання перед учасниками – показати приклад знятого матеріалу.  

Масштабний конкурс кінематографічних проєктів – це творчий конкурс для знімальних груп, які спеціалізуються з різними форматами фільмів. Йдеться як про ігрові фільми, так і про документальні, експериментальні, а також анімаційні роботи. Головне, аби мова зйомок була українською.  

Організатори конкурсу традиційно проведуть його в 5 етапів. Від сьогодні і до 17 серпня поточного року потенційні учасники можуть подати заявку на участь в конкурсі кінематографічних проєктів. Для цього необхідно зібрати необхідний пакет документів для участі, який можна знайти на сайті комісії.  

Після цього на учасників чекатиме попередній відбір, публічне представлення проєктів, далі – оголосять переможців, які отримають фінансування або дофінансування проєкту. Після цього триватиме найоб’ємніший в часі та ресурсах п’ятий етап проєкту – виробництво та представлення фільмів. Цей етап триватиме до 16 грудня цього року.  

Зазначимо, що сума фінансування за перемогу в проєкті становитиме не більше 50 тисяч гривень. Також переможці отримають промоційну підтримку від міської ради Львова.  

Comments

.,.,.,.