Newoldstamp – успішний стартап родом зі Львова

Чимало успішних і відомих у цілому світі стартапів беруть свій початок саме в нашому місті, адже так вже склалося, що місто Лева – сприятливе для розвитку ІТ-сфери, а також для генерування нових ідей, які допомагають зробити нашу планету кращою, пише сайт lviv-trend.in.ua.  

Один із найцікавіших стартапів, який з’явився у Львові, це стартап Newoldstamp, який вже приніс світову славу і чималі кошти для розробників ідеї.  

Що таке Newoldstamp і як виникла ідея заснування такого стартапу? 

2

Newoldstamp – це успішний стартап родом зі Львова, який було розроблено ще в 2015 році завдяки старанням львів’янина Володимира Заставного з офісом в нашому місті. Що це таке? Newoldstamp являє собою спеціальний онлайн-сервіс, який генерує професійні email-підписи. У ньому можна створювати клікабельні html-підписи на основі шаблонів, а також керувати всіма ними з єдиної адмін-панелі. Існує також розширена версія цього електронного сервісу – вже в розширеній версії сервісу є доступ до аналітики, банерних кампаній та до величезної кількості додаткової корисної інформації.  

Сьогодні підписами цього електронного сервісу користуються в багатьох відомих світових компаніях – фахівці Lyft, FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia, Nestle обрали для себе саме цю систему.  

А все почалося з того, що спочатку команда розробників стартапу взяла участь у відборі до американського акселератора і стала одним з 35 учасників цієї програми. Після цього команда львівських розробників мала нагоду провести кілька місяців на навчанні у Сан-Франциско, де згодом отримала кошти на фінансування від акселератора. Ці кошти команда спрямувала на розвиток своєї ідеї та на розширення команди в подальшому. 

Цікаво, що сам автор ідеї Володимир Заставний за освітою є маркетологом і починав свою діяльність з роботи менеджера з маркетингу, потім доріс до директора. Над своєю ідеєю Володимир розмірковував досить довго і таки наважився втілити її в життя, чим на власному досвіді показав, що не треба боятися втілити свою ідею в життя – ховаючи свої таланти та ініціативи, ми прирікаємо себе на те, щоб не бути успішними.  

Також цікаво, що стартап розвивався спочатку без інвестицій – по суті, це були тільки власні кошти, інвестиції лише від друзів та від сім’ї, по суті, незначні кошти, однак на основі яких вдалося розвинути таку потужну і успішну сьогодні справу.   

Comments