Як відомий львівський стартап рятує людей від цінних підробок?

Важко буває часом вберегти свою ідею або ж створену власними руками неповторну річ у світі, де існує безліч охочих шахраїв створити підробку і заробити на цьому гроші, пише сайт lviv-trend.in.ua. Та львівські розробники стартапів подбали про те, як можна захистити цінну річ від підробок шахраїв – для цього у Львові розробили унікальний стартап.  

Шматочки скла рятують від підробок 

2

Так, завдяки ідеї львів’янина Тараса Родцевича будь-які цінності можна буде врятувати від підробок за допомогою шматочків скла. Тарас Родцевич – розробник проєкту UATAG, який складається з QR-коду та шматочку скла, який розбивають перед цим. Задуматися над такою глобальною проблемою підробок цінних речей у світі львів’янина надихнув його товариш художник, який розповів, наскільки підробки шкодять світові мистецтва сьогодні.  

Насправді, проблема стоїть дуже гостро сьогодні, адже небагато людей можуть відрізнити оригінальну цінну річ від дешевої підробки шахраїв. А той, в свою чергу, висловив ідею захистити такі речі через створення певних неповторних малюнків, однак єдина проблема – це те, що в сучасному світі навіть щось неповторне можна скопіювати.  

Тож для цього львів’янам довелося перерити чимало матеріалів, аби знайти річ, яка допоможе вберегти від підробок. Таким чином, хлопці дійшли до ідеї взяти у використання листкове скло – тріщинки на розбитому склі і справді будуть унікальними та неповторними, як би не старалися шахраї. 

3

Цікаво, що такий стартап є унікальним свого роду у цілому світі – львів’янин перебрав немало інформації, аби переконатися в тому, що такої ідеї більше ніде немає. Цікавою також є технологія цього битого скла – розробники кажуть, що всі тріщини не мають бути якими-небудь, вони обов’язково мають бути закінченими та у випадку чогось щоби не деформувалася тріщина далі. Для цього також є своя особлива технологія, аби вберегти експонати музеїв від підробок та численних шахраїв.  

Далі у планах хлопців – налагодити та розширити виробництво, аби попіклуватися про витвори мистецтва у цілому світі, допомогти музеям вберегтися від підробок і зупинити шахраїв, охочих “нажитися” на культурних цінностях. Хтозна – можливо вже найближчим часом львів’яни-розробники зможуть позбавити наш світ повністю від фальшивок.  

Comments

.,.,.,.