Lviv IT Arena – потужна платформа розвитку ІТ-сфери

Наше місто – чудовий майданчик для розвитку різних галузей діяльності, зокрема, і для розвитку ІТ-галузі. Так вже склалося географічно, що наше місто знаходиться саме там, де привабливими є інвестиції і чимало офісів відомих у цілому світі ІТ-компаній знаходяться саме на території нашого міста, пише сайт lviv-trend.in.ua.  

Тому не дивно, що кожного року саме в нашому місті проводять одну з найбільших ІТ-подій – ІТ Арену, яка кожного року об’єднує програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, бізнес-аналітиків та підприємців з різних куточків Європи. Крім того, ІТ Арена у Львові – це чудове місце для стартаперів, особливо – для початків, адже подія дає змогу об’єднатися цікавими думками, власним досвідом та безцінними порадами.  

Головна ІТ-подія Східної Європи – у Львові 

2

ІТ Арена у Львові – це справжнє свято для програмістів, яке вже багато років гуртує людей довкола питань ІТ. ІТ Арена у Львові являє собою триденну конференцію, присвячену повністю сучасним інформаційним технологіям. Традиційно ця подія кожного року відбувається на стадіоні “Арена-Львів” – уявляєте собі масштаби проведення цієї ІТ-конференції? 

Вперше така потужна конференція з питань ІТ у Львові відбулася ще в 2014 році – тоді участь в події взяло понад вісім сотень учасників, які впродовж кількох днів слухали виступи від крутих вітчизняних та закордонних спікерів, долучалися до майстер-класів тощо. Із кожним наступним роком кількість охочих стати учасниками ІТ Арени у Львові тільки зростала і продовжує зростати і досі.  

До слова, ІТ Арена у Львові стала організатором проведення численних цікавих ІТ-проєктів. Зокрема, звідси бере свій початок крутий музичний фестиваль Futureland Festival – це фестиваль електронної музики та технологій, який також став традиційною частиною ІТ Арени і який також проводять на території стадіону “Арена-Львів”. Сюди приїжджають відомі діджеї з різних куточків країни (і не тільки) і виступають перед багатотисячною публікою.  

3

Окрім того, завдяки ІТ Арені у Львові розпочала свою роботу велика виставка Tech Expo, де традиційно виставляють останні здобутки технологічних розробок. Тут можна подивитися на нові пристрої, дрони, роботи та мобільні додатки.  

Також в рамках ІТ Арени відбувається щорічно конкурс стартапів – шукають кращих з-поміж кращих, аби допомогти реалізувати ідею максимально ефективно та успішно.  

Comments

.,.,.,.