Як правильно вибрати таунхаус і дуплекс в Дніпрі?

Зараз дуже поширені такі будинки, як таунхауси і дуплекси. Хоч такий формат житла в Дніпрі тільки набирає обертів, але вже став затребуваним. Такий вид нерухомості доступний навіть для людей із середнім достатком. Важливо не помилитися з вибором нерухомості, а для цього потрібно знати деякі нюанси.

Особливості формату

Таунхауси і дуплекси ідеальні для людей, які бажають виїхати з міської квартири, але поки що не можуть придбати повноцінний котедж. Відмінність зі стандартною заміською нерухомістю полягає в щільно прибудованих будинках на 2-3 поверхи. Вперше такий формат став використовуватися в Європі. Таке житло призначене для проживання 2 сімей.

Формат нерухомості допоможе заощадити площа, що особливо важливо через дорогих земельних ділянок. Найвигіднішими є 2-поверхові котеджі, які не мають обробку. Вибирають ці об'єкти люди, які віддають перевагу незалежність і комфорт.

Ціна нерухомості визначається від віддаленості, рівня інфраструктури, площі. Всі таунхауси і дуплекси в Дніпрі - це якісне житло з відмінним ремонтом. Перед оформленням угоди слід акцентувати увагу на кілька важливих моментів.

Місцезнаходження

Таунхауси в Дніпрі можуть розташовуватися на різній відстані від міста. Щоб було зручно кожен день добиратися до роботи, потрібно врахувати транспортну розв'язку і співвіднести з особистим ритмом життя.

Багато жителів передмість мають власні транспортні засоби. Вони машина відсутня, важливо дізнатися про місцезнаходження метро і зупинок, звідки можна виїхати на громадському транспорті.

Інфраструктура

Щоб забезпечити комфортне життя, зазвичай сім'ям потрібна присутність шкіл, дитячих садків, магазинів, медичних установ та інших компонентів інфраструктури. Все повинно знаходитися неподалік.

Значення має і відстань до роботи, особливо для працевлаштованих по конкретному графіку. Таунхауси чудово підходять людям, у яких немає строгих годин роботи, а також з віддаленої зайнятістю.

Знайти підходящі таунхауси і дуплекси в Дніпрі можна на сайті DOM.RIA. Там знаходяться перевірені об'єкти нерухомості з актуальною інформацією. Адже всі будинки перевіряються інспектором, який робить знімки на панорамну камеру з оглядом 360 градусів. Сайт займає 1-е місце серед сайтів в Україні, які діють в області нерухомості. Тому представлені тільки свіжі і перевірені відомості.

Безпека

Таунхауси і дуплекси зазвичай розташовуються на закритій території. Бажано купувати будинок в котеджному селищі, де є постійна охорона і працює контрольно-пропускна система. Це є гарантією безпеки.

Розмір об'єкта

Сім'ї, які мають 1 або 2 дітей, потрібно таунхаус площею від 150 кв. м. Тоді всі основні кімнати будуть перебувати на 1 поверсі. Це стосується:

  • вітальні;
  • кухні;
  • їдальні;
  • передпокої;
  • ванною.

Спальні зазвичай розміщують на 2 поверсі. А наявність 3-го поверху раціонально не для всіх. Це стосується і присутності цоколя. Тому бажано вибирати будинок в 2 поверхи, тільки перший повинен мати ретельно продуману планування.

Комфорт

Слід попередньо продумати про всі нюанси. Це можуть бути паркувальні місця для автомобілів. Поширеною проблемою 1 поверху таунхаусів вважається недостатній природне світло. Необхідно виявити те, що доставляє дискомфорт і зрозуміти, як це вийде усунути.

Технічний стан

Оскільки об'єкт купується для постійного проживання, необхідна перевірка технічної оснащеності. Значення мають матеріали, використані в будівництві. Для зведення окремо розташованих будинків часто застосовують каркасну технологію. Найдовговічнішими визнані цегляні котеджі. Стіни нерухомості зроблені за європейськими правилами, тому вони не захищають від зайвих звуків.

Необхідно перевірити, щоб всі комунікації були в порядку. Потрібно звертати увагу на ремонт, планування, розміщення житлових кімнат, освітлення, висоту приміщень. Благоустрій території при мiсцi теж вважається перевагою.

Юридична сторона

Будинки будують на земельних ділянках, які мають конкретний статус і призначення. Не варто купувати нерухомість на території, що орендується або з документацією, в якій не чітко вказано статус власника. Якщо земля не може використовуватися для забудови або не оформлена власність, то знайти повні права на неї не можна.

Важливо перевірити, щоб не було обтяжень. Якщо є певні сумніви, потрібно звертатися за допомогою до професіонала. Під час укладання угоди потрібно, щоб юрист перевірив документи. Купувати будинок потрібно тільки в тому випадку, якщо доведено право власності продавця.

Comments