У Львові показали авто, яке було першим таксі у далекому 1929 році

Цієї неділі, 27 жовтня, у Львові на виставці автомобілів було презентовано особливий раритетний транспортний засіб, який носить почесний статус першого таксі. Про це інформує ТСН.

Як повідомляє інформаційний портал "lviv-trend", ця особлива автівка - Citroen Berline Lux. І саме вона була однією з перших, що послужила людям як таксі. Нещодавно цю машину придбало одне львівське подружжя у французів. Процес оформлення документів та перевезення раритетного авто в Україну зайняв чималий відрізок часу, однак все вдалось та, як зазначають нові власники Citroen Berline Lux, воно цього коштувало, передає galnet.

авто

Вже тут, у Львові, нові власники зробили косметичний ремонт автівки та надали їй теперішнього привабливого вигляду. Львів'яни перефарбували Citroen Berline Lux та поміняли у ньому обшивку. До цієї справи пара підійшла надзвичайно уважно та раціонально, адже підбирали необхідні матеріали згідно з каталогами 20-х років та на основі історичних фактів - все задля того, аби максимально передати через авто атмосферу майже столітньої давності та якнайкраще зберегти риси зразків автотранспорту початку ХХ століття. Як розповіла нова власниця авто львів'янка Світлана Кравс, автомобілі саме такої моделі випускали всього рік. Загалом їх було створено близько 3000 екземплярів, які на цей час мають досить високу ціну. Що важливо: авто з Франції, якому 90 років, хоч і потребувало незначних корегувань, однак приїхало у робочому стані. Відтак, вже в оновленому вигляді з гаража на виставку автівка приїхала своїм ходом.

Зазначимо, раритетний автомобіль Citroen Berline Lux презентували львів'янам та гостям міста з нагоди відзначення першої річниці створення Львівського музею техніки "Ретро-гараж", який, нагадаємо, розміщено у трамвайному депо на вулиці Вітовського, 57а.

Коментарі