Вистави Львівської опери транслюватимуть на європейській стрімінговій платформі Dramox

Відтепер глядачі з усієї планети матимуть змогу подивитися вистави Львівської національної опери онлайн. Цими днями на сайті опери повідомили, що вистави будуть транслювати на популярній сучасній європейській стрімінговій платформі Dramox, розповідає сайт lviv-trend.in.ua

Як повідомляють в адміністрації, це результати реалізації програми розвитку театру Василь Вовкун (Vasyl Vovkun, генеральний директор та художній керівник Львівської національної опери) “Український прорив”. Завдяки проєкту вдалося налагодити співпрацю з однією з найкращих європейських електронних платформ, де тепер усі охочі зможуть переглянути кращі вистави у постановці Львівської опери. 

Вже зараз на платформі доступні для перегляду опера “Дон Жуан” Моцарта, феєрія “Коли цвіте папороть” Станковича та “Лис Микита” Небесного. 

Платформа Dramox – це сучасний чеський стрімінговий сервіс, на якому зібрано вистави з 22-х країн світу. Зараз на сайті є понад дві сотні вистав з понад сотні світових театрів. Зокрема, тут можна переглянути вистави Берлінської державної опери, Королівського театру в Мадриді та інших провідних світових оперних театрів. Відтепер і творчість Львівської національної опери можна буде побачити з різних куточків планети. 

Поки що Львівська національна опера – це перший український театр, вистави якого представлені на цьому сайті.

Варто зазначити, що творчість Львівської опери вже не вперше транслюються на популярних сучасних світових електронних платформах. Так, раніше театр першим в Україні підписав договори про співпрацю з популярною платформою OperaVision та сервісом для перегляду кіно та шоу MEGOGO. 

Зазначимо, що кілька днів тому вищезгаданий Василь Вовкун отримав почесну відзнаку Всеукраїнського проєкту “Україна очима митців”.

Comments

.