У Львівському університеті імені Івана Франка ІТ-компанії відкриють сучасну лабораторію

Дві львівські ІТ-компанії  Indeema Software та Vakoms створять спеціальний простір для навчання молодих спеціалістів, для того щоб потім взяти їх на роботу. Про це розповіли у Zaxid.net, повідомляє сайт lviv-trend.in.ua.

Як зазначається, спонсори в такий проєкт вкладуть більше одного мільйона гривень. Сучасну лабораторію Internet of Things відкриють спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка.

 Лабораторія інновацій стане доступною для студентів двох факультетів. А саме, де здобували освіту самі керівники компаній Indeema Software та Vakoms – факультету комп’ютерних технологій та радіофізики.

Відтак, університет вже погодився виділити спеціальне приміщення для лабораторії та узгодив проєкт щодо облаштування навчання.

У лабораторії «Інтернет речей» міститимуться потужні комп’ютери МАС та ЗD-принтери. Крім того, лабораторія буде оснащена сучасним обладнанням для проєктування ІоТ рішень. Студенти матимуть змогу вчитися розробляти різноманітні застосунки для смартфонів та займатися програмування на різних рівнях.

Варто зазначити, що львівська компанія Indeema Software займається розробками програмного забезпечення на світовому рівні. Адже має офіси також в США та співпрацює з різними країнами Європи.

Comments

.,.,.,.