У Львові відбудеться виставка в галереї “ХотАртХол”

У Палаці Хоткевича українська художниця Лєна Коламбет презентуватиме свої роботи на виставці «Свобода вибору. NFT or Real Art?». Про це повідомили у прес-центрі ЛМР.

Як зазначається, відкриття мистецьких робіт відбудеться сімнадцятого лютого о вісімнадцятій годині в галереї «ХотАртХол». Виставка буде доступною до третього березня. Більше на lviv-trend.in.ua.

Про що виставка «Свобода вибору. NFT or Real Art?»

Мисткиня намагається порушити проблему свідомого вибору людини у своїх мистецьких творах. Адже вона вважає, що людина часто забуває про важливість одного з найдорожчих цінностей життя – власного часу. 

У роботах Лєни Коламбет висвітлено внутрішній світ кожної людини, яка стикається зі світовими проблемами, що мають на неї вплив. 

Крім того, мисткиня прагне звернути увагу на два способи втілення мистецтва: звичайну матеріальну картину, яку створює художник та NFT-зображення, що існує тільки в цифровому варіанті. В такому випадку Лєна Коламбет надає перевагу «живій» картині, над якою працює художник, доторкається до її поверхонь, віддаючи свою душу.

На виставці «Свобода вибору. NFT or Real Art?» представлені роботи мисткині в стилі абстракції та символізму. Вона використовує різні техніки малювання багатьма матеріалами, а саме: пастеллю, акрилом та масляними фарбами.

Варто зазначити, що Лєна Коламбет народилася у Києві, а освіту здобула у Національному університеті «Львівська політехніка». Крім того, вона навчалася у відомого одеського художника Валентина Барскова.

Художниця брала участь у різних фестивалях та конкурсах, мала сім персональних виставок та низку групових в Україні та закордоном. Зокрема, отримала першу премію на всеукраїнському конкурсі за «Експериментальний живопис».

Нагадаємо, у Львові відбудеться виставка сакрального мистецтва львівського іконописця Дениса Тимчишина. Митець презентує свої роботи у Львівській національній академії мистецтв.

Comments

.,.,.,.