У Львові відбудеться виставка сучасного іконопису

Свої мистецькі роботи презентуватиме Денис Тимчишин у Львівській національній академії мистецтв. Про це розповіли у прес-центрі ЛОДА.

Як зазначається, виставку можна буде відвідати з шістнадцятого лютого по четверте березня.  Відкриття відбудеться о 16 годині. Більше на lviv-trend.in.ua.

Яка ідея виставки «Початок»

Денис Тимчишин створив спеціальний проєкт «Початок», який має на меті презентувати сучасні види іконопису. Митець пропонує власну інтерпретацію сакрального мистецтва, хоча разом з тим дотримується витоків візантійської школи.

У світовідчутті художника виринають дивовижні релігійні образи, яким він надає виняткового візуального втілення на полотнах своїх робіт. Таким чином, мистецькі роботи Дениса Тимчишина мають високу естетичну оцінку та майстерність виконання.

C:\Users\smail\Desktop\IMG_0126_1644834969_842x1080_1_0_nw.jpg
работа Дениса Тимчишина “Иисус – добрый пастырь”

Митець пише у релігійному виді мистецтва – іконописі. Він намагається презентувати нові можливості українського сакрального мистецтва. На виставці «Початок» будуть розміщенні мистецькі роботи, які відображають теперішній стан душі автора, його енергетику та встановлення певної гармонії, єдності з духовним світом та Богом.

Варто зазначити, що Денис Тимчишин є випускником кафедри сакрального мистецтва у Львівській національній галереї мистецтв. Митець народився у Тернополі. Ще змалку дуже любив малювати, оскільки його мати також мала талант до цього.

Спочатку Денис більше захоплювався класичним живописом та не думав вступати на сакральне мистецтво. Однак його репетитор порекомендував йому навчатися саме на цьому напрямку і не помилився.

C:\Users\smail\Desktop\_1644834950_612x321_3_0_nw.jpeg
робота Дениса Тимчишина

Іконописець вже брав участь у багатьох проєктах, в тому числі за кордоном. Зокрема, вперше власні роботи він презентував на спеціальному проєкті в Австрії (2019 рік), який був присвячений 120 річниці українських студентів-теологів і української громади.

У творчій майстерні митця міститься близько п’ятдесяти робіт, які він не продає, а тільки виставляє як експонати. Минулого року Денис Тимчишин став членом Національної спілки художників України.

Comments

.