У Львові розробили додаток для іноземних туристів

Для іноземних туристів розробили додаток «Lviv Travel Guide» про місця, що можна відвідати у Львові та його околицях. Про це повідомили в пресслужбі ЛОДА, пише lviv-trend.in.ua.

Застосунок матиме три розділи: дім, карта та налаштування. На його головній сторінці будуть категорії: готелі й оренда житла, кафе та ресторани, оздоровлення і медичні послуги тощо. У додатку можна буде легко знайти потрібний заклад на карті, дізнатись його контактну інформацію та соціальні мережі (якщо є), а також прокласти до нього маршрут. Залежно від категорій, заклади маркуватимуть різними кольорами, щоби інформація краще сприймалась візуально (наприклад, готелі одним кольором, заклади харчування – іншим).

Інтерфейс буде українською, англійською та арабською мовами. Спершу застосунок буде доступним лише для користувачів iPhone. Для входу авторизуватись не потрібно.

Додаток створили на замовлення управління туризму та курортів Львівської ОДА. Розробники додатку планують ще деякі нововведення. Остаточна презентація «Lviv Travel Guide» відбудеться наприкінці наступного тижня.

Нагадаємо: два місяці тому у Львівській області почав працювати «Туристичний кластер Львівщини». Ця громадська спілка повинна як на національному, так і на міжнародному рівні, посилити ефективність маркетингових заходів і заходів з розвитку туризму у Львівській області. Кластер об‘єднав учасників, що зацікавлені в туристичному розвитку Львівщини. Серед засновників Кластера: гірськолижний комплекс «Плай», санаторій «Карпати Трускавець», еко-готель TAOR Karpaty Resort&Spa, туроператор «ТУР-Галичина», готельно-оздоровчий комплекс «Святий Шарбель» та інші. До підписання Статуту Кластера долучились також міські голови курортів Трускавця й Моршина, а ще голови селищних рад тощо.

Фото: facebook.com/LvivskaODA

Comments

.,.,.,.