Пішов з життя фронтмен «Мертвого півня» Місько Барбара

 

Вчора, 11-го жовтня, помер лідер та співзасновник легендарного гурту, культової банди української рок-сцени «Мертвий півень» Місько Барбара. Всього місяць не дожив до свого 50-ліття. 

Сумну звістку повідомила дружина музиканта Світлана Олешко. Українській правді вона розповіла, що смерть чоловіка стала несподіваною, адже Місько серйозно не хворів, відчував себе досить здоровим та будував плани на майбутнє, пише сайт lviv-trend.in.ua.

Тільки день перед смертю у Барбари погіршилося самопочуття, довелося викликати швидку медичну допомогу. Але лікарі нічого не виявили. 

Ранок наступного дня став останнім для музиканта. Причину смерті зможе встановити тільки розтин, наразі підозрюють зупинку серця.  

Співчуття родині музиканта висловив міський голова Львова Андрій Садовий.

«11 років Львів прокидався з ним на Флюгерах Львова. А тепер прийшов час прощатись. Помер український музикант Місько Барбара. Світла Пам’ять», –написав на своїй FB-сторінці мер. 

Facebook-сторінка Міська Барбари рясніє сотнями публікацій у зв’язку із несподіваною смертю співака. У мережі репостять пісні «Мертвого півня», а найбільша увага композиції «Ми помрем не в Парижі» на вірші поетеси Наталки Білоцерківець: «Ми помрем не в Парижі тепер я напевно це знаю. В провінційній постелі, що потом кишить і слізьми». 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\Barbara5.jpg

Довідка

Михайло «Місько» Барбара побачив цей світ 14 листопада 1971 року у славному місті Лева. 

У 1989 році став співзасновником та вокалістом гурту «Мертвий півень», який виник у Львові та був легендою української рок-сцени 1990-х років. Колектив писав пісні на основі віршів відомих українських поетів. 

Найбільшої популярності здобули пісні «Мертвого півня»: «Б’ютіфул Карпати», «Ми помрем не в Парижі», «Коли ти смієшся», «Гуцулка Ксеня», «Холодно», «Франсуа», «Мені по цимбалах…», «Брат, піво кончілось» та багато інших. 

З початку 2010-го року «Мертвий півень» по суті розпався, проте ще іноді виступав на сценах фестивалів. 

Барбара у 1998 році змінив місце проживання – переїхав у Харків, де паралельно з музикою зайнявся театральним мистецтвом. Зокрема, очолював та грав на сцені харківського театру «Арабески». 

Також брав участь у записі альбому «Tourist Zone» гурту «Lюk» (Харків).

Comments

.,.,.,.