День Валентина разом з Тіною: співачка проведе свято закоханих у Львові

От і настало таке довгоочікуване свято для усіх закоханих – День святого Валентина. Цей день – можливість половинкам кожної пари сказати одне одному про свої почуття в особливий спосіб: подарувавши традиційні, але ретельно підібрані за змістом, валентинки, квіти, солодощі, романтичні вечері, музику, враження, подорожі… Перелік, мабуть, можна робити до нескінченності. Але у будь-якому випадку завжди найважливіше одне – взаємні почуття, в яких і сенс цього свята – Дня усіх закоханих. Далі про це “lviv-trend“.

Місто Лева разом зі світом невпинно розвивається, відкриває щораз нові горизонти для своїх мешканців та гостей. Тут з кожним роком стає все більше розваг, особливих закладів харчування, в яких можна побувати лише будучи у Львові, цікавих туристичних локацій, фестивалів, концертів тощо. Сюди щороку приїжджає велика кількість зірок – українських та закордонних. Словом, Львів – гарне європейське романтичне місто. А що ще потрібно у День закоханих?

Цьогоріч львів’яни мають чудову можливість в особливий спосіб провести День святого Валентина – побувати на концерті популярної української співачки, улюблениці мільйонів, Тіни Кароль. Виконавиця відомих хітів вирішила цей день провести саме у Львові. Тут вона сподівається на гостинність людей та гарну, теплу атмосферу свята. 

За даними прес-служби співачки, концерт Кароль відбудеться у клубі “Малевич” 14 лютого о 19:30. Організатори зазначають, що це буде незрівнянне шоу незрівнянної зірки, а тому сюди варто завітати. Тіна Кароль приїде до Львова, щоб привітати всіх з Днем закоханих та представити свою нову програму. Красива, спокуслива, неповторна, пристрасна, чарівна … Це зірка української естради, яка на 100% подарує найкращі емоції у цей вечір та зробить його незабутнім!  

Comments

.