Скотч – це теж мистецтво: у Львові відкрили особливу виставку

У середу, 12 лютого, у Львові відкрили особливу виставку особливого митця. Свої твори мистецтва їх автор Олег Давиденко об’єднав назвою “Скотч”. Чому така назва? А тут все просто: картини, що презентовані на виставці, “мальовані” скотчем, передає Суспільне.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, цю цікаву виставку відкрили в арт-галереї “Зелена канапа”. Загалом до уваги відвідувачів виставлено 38 робіт – кожна з них особлива та неповторна, і  кожна зроблена зі скотчу: ширшого чи вужчого, кольорового чи прозорого. Кожна картина – результат неабияких старань львівського митця Олега Давиденка. Серед кількох десятків картин одні з найяскравіших це: “Гра з вогнем”, “Експерименти з димом”, “Порізи”, “Контрацептив у сірому”, серія “Еротичний супрематизм” та ін. Як розповів автор, “написав” він їх приблизно за 1,5 місяця. Каже, що на створення цього проєкту його наштовхнула Олеся Домарадзька, засновниця галереї “Зелена канапа”. Саме вона є однією з головних муз львівського художника.

Відомо, що пан Олег працює зі скотчем з 2009 року. Йому це надзвичайно подобається. За словами митця, це цікаво – працювати саме з цим матеріалом. Його кольори, текстура, універсальність просто вражають. Чоловік каже, що це особливий мистецький напрямок і йому подобається те, що він робить, і те, що з цього виходить, а тому продовжуватиме зі скотчем працювати і надалі. У цій техніці митець удосконалюватиметься. Олег Давиденко зазначає, що це перший в Україні масштабний мистецький проєкт зі скотчу, але, наголошує, не останній. Після Львова ця виставка поїде в гості до столиці України, а звідти, цілком ймовірно, в інші міста. 

Зазначимо, сьогодні роботи митця зі Львова Олега Давиденка є у приватних колекціях по всій Україні, але не тільки. Окремі твори мистецтва можна побачити у Польщі, Росії, Німеччині, Канаді, США, Японії. У майбутньому митець планує розширити горизонти.

Comments

.,.,.,.