На сцені львівського театру виступатиме неперевершена Лілія Ребрик

Вже незабаром у Львові має відбутись вистава “№13 або олінклюзів”, у якій гратимуть відомі українські актори – Володимир Горянський, Лілія Ребрик, Олексій Вертинський, Лариса Руснак, Слава Соломка та ін. Незвична та, як обіцяють режисер, продюсер та актори, “гаряча” вистава пройде на сцені Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької 2 грудня. Таку інформацію оприлюднено на офіційній сторінці театру.

Яка вона – вистава “№13 або олінклюзів”?

вистава

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, “№13 або олінклюзів” – це цікава, смішна, динамічна вистава про стосунки боса-політика та його молоденької красуні-секретарки. Сюжет більш, ніж класичний. Тут показано гостру сатиру на знайому усім життєву ситуацію. Сюжет, як вже зрозуміло, передбачає дорослого глядача.

Отож, №13 – це номер в одному з готелів, де відбуваються головні події вистави, а “олінклюзів”, як зазначено у назві, або аll-inclusive, що означає систему в сфері обслуговування, де все необхідне для відпочинку є, несе головний сатиричний зміст вистави. Одну з головних ролей грає неперевершена українська актриса Лілія Ребрик. Саме вона приміряла на себе роль спокусливої секретарки та закрутила голову своєму директорові. За основу вистави взяли п’єсу драматурга Рея Куні. За сюжетом: помічник прем’єр-міністра у свій робочий час опиняється у готельному номері разом зі секретаркою. Здавалося б, ніби все добре, але у найпікантіший момент парочка помічає тіло невідомого чоловіка. І тут сюжет набирає обертів, адже у політика все пішло не за планом. Що ж він буде говорити, як пояснюватиме що робив у готелі та ще й з секретаркою? Все це та багато інших цікавих моментів можна буде побачити у “№13 або олінклюзів”.

Режисером-постановником вистави “№13 або олінклюзів” є В’ячеслав Жила, а продюсером – Слава Жила. Тривалість вистави 2 год. 10 хв. Замовити квитки можна тут.

Неперевершена українська актриса Лілія Ребрик

Изображение удалено.

Лілія Ребрик – відома та популярна особистість в Україні. Вона – успішна телеведуча, неповторна актриса кіно і театру, кохана дружина та любляча мама двох прекрасних донечок.

Народилася Лілія 8 травня 1981 року на Буковині, у Чернівцях. Тут закінчила музичну школу по класу фортепіано і стала майстром спорту з художньої гімнастики. До своєї роботи на телебаченні Ліля працювала викладачем пластики, а вже згодом – актрисою у Київському Академічному Молодому театрі, ведучою на численних передачах: “Прогноз погоди”, “Танці з зірками!”, “Неймовірні історії кохання”, “Ранок з Україною”. 2011 рік став для Лілії знаковим, адже саме тоді вона взяла участь у відомому українському телепроєкті “Танці з зірками”, де познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком Андрієм Диким. Вони танцювали у парі – так і у парі вирішили бути в житті. Весілля у них відбулось того ж 2011 року. У 2012 році у них народилася перша дочка Діана, а в 2018 році друга – Поліна. Сьогодні Лілія Ребрик є коханою дружиною і щасливою матір’ю, і все це вона вдало поєднує з роботою.

Comments

.,.,.,.