Через кілька днів у Львові відбудеться всеукраїнська прем’єра стрічки “Захар Беркут”

Довгоочікувана прем’єра історичної стрічки-екшену, який розповідає про події часів монгольської навали на теренах сучасної України, відбудеться вже цими днями. Як повідомляє сайт “lviv-trend.in.ua”, львів’яни удостоєні честі стати першими українцями, які матимуть змогу побачити стрічку.  

7 жовтня – прем’єра стрічки для львів’ян 

Захар Беркут

Як анонсували раніше, у широкий прокат стрічка “Захар Беркут” вийде 10 жовтня цього року. Однак львів’яни матимуть унікальну можливість стати першопрохідцями, адже нам стрічку покажуть вже 7 жовтня.  

Окрім прем’єри довгоочікуваного фільму цієї осені, містянам та гостям міста організують цікаві, дотичні за тематикою події. Зокрема, в цей день на учасників культурних подій очікуватиме виставка “Світ Захара Беркута”, на якій львів’янам представлять понад 20 унікальних образів, які було створено спеціально для зйомок історичного екшену. Над ними працювала художниця з костюмів Антоніна Белінська.  

В межах виставки гості події матимуть змогу дізнатися про те, як знімали стрічку, а також зможуть поспілкуватися з акторами у приємній дружній атмосфері в рамках фуршету. 

Далі в цей день заплановано провести прес-конференцію, яка відбудеться за участі команди, яка працювала над зйомками стрічки. Прес-конференція відбуватиметься під керівництвом знаного кінознавця, кінокритика, телеведучого, члена Міжнародної асоціації кінопреси Андрій Алферов.  

Львів’янам в цей день пропонують відвідати екскурсію за виставкою про світ стрічки “Захар Беркут”. В межах екскурсії учасникам розкажуть про історію створення кожного з тих образів, які буде представлено на виставці. До слова, працюватиме виставка в музейно-культурному комплексі “Львіварня”, що на вулиці Клепарівській, 18.  

Зазначимо, що головним культурним дійством цього дня у Львові стане показ історичної стрічки-екшену “Захар Беркут”, який відбудеться в кінотеатрі ТРЦ Spartak. Розпочнеться показ стрічки о 19:30 год.  

“Захар Беркут” – найдовгоочікуваніша прем’єра цієї осені 

фільм

Історичну стрічку-екшн недаремно називають найдовгоочікуванішою прем’єрою цьогорічної осені. Цей фільм – це екранізація однойменної книги видатного українського письменника Івана Франка, з якою український читач знайомиться ще з часів шкільної парти.  

Стрічка є українським фільмом спільної роботи режисера Артема Сеітаблаєва та Джона Вінна. Розповідає фільм про події часів монгольської навали на сучасних українських теренах. Це події першої половини 13 століття, коли велика монгольська навала на чолі з ханом Бурундою йшла вглиб на західні території, винищуючи все на своєму шляху.  

Таким багатотисячним військом орда дійшла аж до Карпатських гір, де розкинула табір біля підніжжя. Тут в сюжеті з’являються головні герої – брати Беркути, які допомагають тим, хто опинився серед полонених.  

Роман-першоджерело Івана Франка “Захар Беркут” з’явилася друком у видавництві КСД на початку вересня цього року. Палітурка ілюструє кадр з фільму. 

Comments

.,.,.,.