Сьогодні у Львові проходять зйомки молодіжного серіалу: всі подробиці

Цими днями у місті Лева проходять зйомки українського молодіжного серіалу "Київська зірка 2". Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як інформує "lviv-trend", два дні - 20 та 21 серпня, центральні вулички Львова стануть (стали) знімальним майданчиком у рамках кінокартини "Київська зірка 2". Мерія міста попередньо повідомила про зйомки серіалу, оскільки у ці дні (у конкретні години) буде ситуативно перекрито рух на окремих локаціях Львова. Мешканців міста та його гостей просять з розумінням поставитись до вищезазначеної ситуації. У Львівській міській раді наголошують, що на кожній оремій локації рух буде перекрито всього на кілька хвилин, залежно від складності тої чи іншої кіносцени, погодних умов тощо.

серіал

Зйомки планують проводити на вулицях: Коперника, Саксаганського, Друкарській, Вірменській, Лесі Українки, Глінки, Конинського, Староєврейській, Парковій, Князя Романа тощо. Також знімальними майданчиками для "Київської зірки 2" стануть: проспект Шевченка, площа Ринок та площа Коліївщини. З деталями проекту та годинами зйомок на конкретних локаціях можна ознайомитись нижче.

графік

Як передає zaxid.net, зйомки серіалу "Київська зірка 2" проводить компанія "СТОРІТЕЛЛЕРЗ". Акторами цього кінопроекту є вже відомі зірки серіалу "Школа". "Київська зірка 2" - це багатосерійна кінокартина, яка має на меті показати всю красу, велич та розмаїття нашої України. Цільова аудиторія "Київської зірки 2" - молоді люди 15 - 25 років, хоч, цілком можливо, що й людям інших вікових категорій буде цікаво це дивитись.

За сценарієм, герої подорожують Україною, розгадуючи великий та цікавий квест. У часі цієї подорожі вони милуються красою рідної землі. І от одного разу ця мандрівка привела їх до Львова - культурної столиці України. А що ж було далі - незабаром усі зможуть дізнатись з великих екранів. 

Коментарі