Відтепер читати українських класиків можна у транспорті – просто з футболки

Цими днями у міжмережжі з’явились світлини чудових і унікальних футболок, колекцію яких нещодавно випустила українка. Їх головна особливість у тому, що на них нанесено уривки з текстів відомих класиків літератури. Про це пише видання lviv1256.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, автором цього проекту є мешканка Києва Наталя Ісупова. Саме вона зовсім недавно випустила колекцію футболок з цитатами як українських, так і закордонних класиків. Як каже сама авторка, головна мета тексту на футболці – читати у громадському транспорті.

Серія унікальних футболок з цитатами класиків від Наталі Ісупової отримала назву #читатимодно. На сьогодні вже є доступними футболки з цитатами Майка Йогансена “Подорожі доктора Леонардо…”, Михайла Коцюбинського “Intermezzo” та уривки віршів Саші Лавренчук. Однак, як зазначає пані Наталя, за бажанням клієнта можна нанести будь-який уривок твору чи просто улюблену цитату – таким чином зробити авторську футболку в єдиному екземплярі.

Наталя Ісупова розповіла, як саме в неї з’явилась думка створення такого одягу. Ідея #читатимодно, зазначає жінка, в ній “жила” вже давно. А виникла вона саме у часі тривалих поїздок у громадському транспорті. За словами пані Наталі, люди часто дивляться один одному в спини, їдучи в метро або тролейбусі, і цей час у транспорті так часто видається нудним та нестерпним. У якийсь момент Ісупова подумала, що чудово було б не просто розглядати ці “сірі” спини, а прочитати на них що-небудь цікаве. Так виникла ідея друкувати фрагменти з улюблених книг на футболках.

Відомо, що придбати футболку із колекції  #читатимодно можна в комісійному магазині Goodbuyfashion. Вартість однієї такої футболки становить 849 гривень. Авторка цієї колекції зазначає, що у такий спосіб людина себе виокремлює з-поміж інших і, до того ж, робить цікавою та пізнавальною кожну свою поїздку у громадському транспорті чи просто у місті для інших людей. 

Comments

.,.,.,.