У Львові стартували Дні газети "День"

Традиційно кожного року газета "День" приїжджає до Львова, привозить з собою цікаві фотовиставки, а також нові цікаві видання, розповідає сайт "lviv-trend.in". Дні відомої газети "День" розпочалися у Львові ще вчора, 22 травня. В межах візиту до Львова головна редакторка видання Лариса Івшина зустрілася з місцевими студентами, а заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко подякував редакторці за зроблену просвітницьку діяльність та за видання газети, яка справді сповідує національні інтереси України. 

Дні газети "День" у Львові щороку ознаменовуються створенням своєрідної платформи для зустрічей та дискусій представників львівської інтелігенції, працівників міської влади та ЗМІ тощо. Традиційно Дні газети "День" проводять у Львові за підтримки Національного університету "Львівська політехніка" та Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету "Львівська політехніка". Усі події в ці дні відбуваються за сприяння Львівської ОДА та міської ради. 

Під час офіційної зустрічі Андрій Москаленко зазначив, що на головній шпальті газети "День" ми можемо побачити світлини людей та подій, які стають публічними. Натомість з іншого боку українці б ніколи так і не довідалися про цих людей та ці події. Тому заслуга просвітницької діяльності газети "День" в тому, що завдяки їм люди дізнаються про ці процеси, які набувають нового, особливого змісту і значення. 

Редакторка газети Лариса Івшина отримала на згадку від імені громади Львова пам'ятну монету, на якій зображено Святого Юрія. Лариса Івшина подякувала за такий подарунок львів'янам і зазначила, що їхня газета і "Львівська політехніка" - це не просто "функція читач і автор". Свого часу, за словами редакторки, вони спільно посадили дерево "світового українства". 

Коментарі