Історія створення та діяльність Tech StartUp School у Львові

Бізнес-інноваційний центр Tech StartUp School – це комфортний простір для того, щоб успішно реалізувати бізнес-ідеї та стартапи, де під керівництвом бізнес-тренерів інноватори у сфері бізнесу зможуть розвивати креативні ідеї та спроєктувати власну бізнес-модель. Більше на lviv-trend.

Tech StartUp School є структурним підрозділом Національного університету “Львівська політехніка”. Розташований за адресою: Львів, вулиця Академіка Колесси, 2. 

Ідея та історія створення у Львові бізнес-інноваційного центру Tech StartUp School 

Інноваційний простір Tech StartUp School офіційно відкрився у жовтні 2017 року у рамках Національного університету “Львівська політехніка”. Керівником нового центру став доктор економічних наук, професор — Назар Подольчак. 

C:\Users\smail\Desktop\analyst1_0.jpg
C:\Users\smail\Desktop\301SSS.jpg
Конференц-зали у Tech StartUp School / Tech StartUp School

Бізнес-центр  Tech StartUp School є новітнім середовищем для втілення професійних бізнес-ідей. У самому центрі Львова в історичній будівлі університету “Львівської політехніки” створили інноваційний бізнес-простір із комфортними офісами та конфененц-залами, оснащеними сучасним якісним обладнанням для організацій конференцій, майстер-класів, лекцій, воркшопів тощо, які проводять висококваліфіковані тренери та ментори. 

Так, сучасні зали для конференцій дозволяють проводити організації будь-якого формату, оскільки мають новітнє технічне забезпечення, необхідне для презентацій, різні варіанти розсаджень учасників та гостей заходів. А також конференційні зони  Tech StartUp School включають кейтерінг, тобто можливість проводити кава-брейки та бізнес-сніданки або ланчі. 

Зокрема, Tech StartUp School  має три конференц-зали для проведення заходів: дві на п’ятдесят місць — “103. OBSERVER”, “203. ANALYST” та одну на сто двадцять — “301. SUPERHERO”.  Окремо є простір Open Space  на сто двадцять місць для проведення різних подій. А також інтерактивний простір для дітей — Музей науки та інновації.

Структура та діяльність Tech StartUp School у Львові

Діяльність інноваційного бізнес-центру Tech StartUp School зосереджена довкола різноманітних бізнес-проєктів та акселераційних програм, які дають можливість виходу на міжнародний ринок інновацій. 

Так, зокрема,  акселераційна програма — це інноваційна програма, при якій акселатор підтримує розвиток проєкту через навчання, менторство та експертну підтримку. 

C:\Users\smail\Desktop\open-space_2.jpg
Tech StartUp School

Tech StartUp School Львівської політехніки реалізує свої ідеї у рамках проєкту Creative Spark спільно з Кінгстонським університетом (Велика Британія). 

Загалом інноваційний бізнес-центр  Tech StartUp School реалізує велику кількість різних програм та можливостей для амбітних науковців та інноваторів. 

Для пошуку талановитих винахідників  націлена п’ятирічна програма з фінансуванням п’ятдесят тисяч фунтів стерлінгів на рік — Creative Spark від British Council. Для студентів Національного університету “Львівська політехніка” спільно з Фондом Чернівецького була створена стипендіальна програма — CIG.

Також кожного року для студентів відкрита програма “Стартап прорив”, у межах якої відбувається навчання та тренінги для стартаперів-початківців, з яких відбирають найкращих авторів стартап-проєктів та забезпечують їх частковим фінансуванням. 

C:\Users\smail\Desktop\photo6.jpg
Музей науки та інновацій в Tech StartUp School / Tech StartUp School

Також, у  Tech StartUp School створена перша в Україні інноваційна краудфандингова платформа — “StartEra”, яка просуває творчі й соціальні проєкти, громадські ініціативи, креативні можливості та ідеї із залученням громадського фінансування. 

Ще одним цікавим інноваційним простором  Tech StartUp School є технологічна лабораторія “Tech Labino”, яка має вільний доступ. 

Унікальний проєкт бізнесу та винахідництва “Asolution HUB” — створений в тандемі Державної інноваційної фінансової установи та стартап-школи “Львівської політехніки”. 

Comments

.,.,.,.