Діяльність львівської Бізнес-школи УКУ

Бізнес-школа УКУ (Українського католицького університету) або скорочена назва  LvBC – це відкрита сучасна бізнес-спільнота у Львові із європейськими підходами до навчання та розвитку українського бізнесу. Далі на lviv-trend.

Виняткове в Україні поєднання бізнес-школи і католицького університету, що досить поширене у західному світі бізнес-освіти — LvBC бере за основу міжнародний принцип формування школи та націлений на особистісний розвиток кожного, хто бере участь у програмах та подіях школи. 

Бізнес-школа УКУ розташована у Львові на вулиці Козельницька, 2а. Засновницею та деканом  LvBC стала Софія Опацька. 

Історія створення, цінності та завдання Бізнес-школи УКУ у Львові

Бізнес-школа Українського католицького університету була заснована у 2008 році, а відтак, успішно розвивається в українському бізнес-просторі вже понад десять років. Приналежність LvBC до інших католицьких університетів світу, при яких реалізовані найкращі інноваційні бізнес-школи, дає можливість для  міжнародної співпрацювати зі світовими лідерами та нагоду переймати їхній досвід львівській бізнес-школі. 

Місія бізнес-школи УКУ — полягає у прокладанні етичних підходів та глобального мислення. Це допомагає стати бізнес-освіті в Україні лідером, як у середині країни, так і на міжнародній бізнес-арені та відображається у словах: “Україна на бізнес-карті світу”. 

C:\Users\smail\Desktop\f8c2ac1e-1037-4d80-9f31-cb25bfbe26d6.jpg
Студенти бізнес-школи УКУ/LvBS

Цінності LvBC полягають у систематичному та інтенсивному вдосконаленні культури та якості роботи школи, у розвитку особистості її учасників, поваги до гідності людини та перспектива на результат. 

У 2008 — році заснування бізнес-школи УКУ відкрилася перша програма  LvBC під назвою “Key Executive MBA”. У 2012 році бізнес-школа УКУ запустила свою другу магістерську програму, а в наступні роки — третю і четверту. 

У 2016 році відкрився перший в Україні Центр лідерства УКУ. У 2017 році проєкт  LvBC стартував у Римі, тоді ж школа видала свою першу книжку. А в 2019 році презентувала нову магістерську програму маркетингу та менеджменту. 

Навчання та дослідження у Бізнес-школі УКУ

Усього у структурі навчального процесу бізнес-школи УКУ є п’ять магістерських програм, серед яких є довготривалі середньострокові та короткострокові програми школи. 

“Msc in Technology Management” – єдина в Україні навчальна програма, яка надає бізнес-освіту у сфері інновацій та технологій; “Key Executive MBA” – програма, яка навчає будувати бізнес у правильному напрямку; “MA in Human Resources and Organization Development” – також єдина в Україні програма міжнародного рівня з управління персоналом та професійного розвитку. Ще дві магістерських програми: з інновацій та підприємництва — “MSc in Innovations and Entrepreneurship” та “Msc in Marketing Management” – магістерська програма з маркетингового менеджменту. 

Окрім наведених програм у бізнес-школі УКУ є три онлайн-курси: “Управління проєктами Basic”; “Управління персоналом: дієві інструменти”; “Лідерство Basic”. А також корпоративні програми, створені для різних бізнес-завдань.

C:\Users\smail\Desktop\davyd.jpeg
C:\Users\smail\Desktop\mystetstvo.jpeg
Книги, видані в рамках бізнес-школи УКУ /LvBS

Структура бізнес-школи УКУ включає і дослідницькі центри, зокрема: Центр підприємництва УКУ, Центр лідерства УКУ, Центр етики й технологій  LvBC, Центр сімейного бізнесу  LvBC, Центр бізнес-дизайну  LvBC. 

У бізнес-школі УКУ добре налагоджена видавнича діяльність. Спільно з Видавництвом Українського католицького університету, а також співпраці з Видавництвом Старого Лева та Наш Формат —  LvBC видали та переклали низку книг про бізнес. Зокрема, у рамках бізнес-школи УКУ були видані такі книги, як: “Мистецтво війни” Сунь-цзи, “Ефект Медичі” (2015),  Франса Йохенсона (2011), “Давид перемагає: дисципліна неспівмірної перемоги” (2019) та інші. 

Comments

.