Парк інновацій LvivTech.City у Львові

LvivTech.City – це перший у Львові інноваційний парк, який організований як спільнота з провідними технологічними та сучасними компаніями, R&D центрами, молодими стартаперами та підприємцями.

Діяльність LvivTech.City спрямована на розвиток та вдосконалення середовища міста, з акцентом на освіті та науці. А метою —  сучасні комфортні умови для молодих талановитих спеціалістів, пише lviv-trend.

Парк LvivTech.City розташований на території колишнього заводу “Львівприлад”, що на вулиці Стрийській 48Г у Львові. 

Ідея створення Парку інновацій LvivTech.City у Львові

Цікаво, що головний інвестор інноваційного парку у Львові LvivTech.City —  компанія UDP, відкрила аналогічний проєкт спочатку у Києві під назвою UNIT.City – своєрідне нове “місто в місті”. А головним директором  UNIT.City став француз Домінік Піоте, який залишив Кремнієву долину та перебрався з родиною зі США до Києва заради створення стратегії інноваційного парку у Києві. 

Водночас, у Львові інноваційний парк  UNIT.City має дещо меншу територію, ніж у Києві — 1,77 гектарів, проте достатня для того, щоб львівські резиденти отримали ті самі переваги та можливості, що й у Києві. Також у Львові замість багатоповерхівок, вирішили збудувати малоповерхову європейську архітектуру відкритого типу. 

C:\Users\smail\Desktop\1aa45a14-fcd8-465f-82e5-f4f5b4d4e26d.jpg
Офіси інноваційного парку у Львові

Львівський парк інновацій відрізняється від київського ще й тим, що у Львові працює набагато більша кількість експертів у сфері технологій та інновацій. Це близько двадцять сім тисяч працівників, які працюють у перспективних стартапах та компаніях. 

LvivTech.City – це не просто комфортні офіси, але й простір, де можна працювати і навіть жити. Офіси у парку інновацій відходять від традиційного індустріального типу до інформаційного найвищого красу. 

У LvivTech.City спроєктували як мультимедійний простір — місто в місті, де розміщені офіси класу А, різні коворкінги та конференц-зали, освітні заклади, медичні центри та клініки, житлові приміщення, тренажерні зали, кімнати для відпочинку, магазини, IT-школу, сучасні затишні кав’ярні та галерею. 

C:\Users\smail\Desktop\9e1a18f2-14ec-4f14-9782-a9be33f26797.jpg
Кав’ярня Kredens у LvivTech.City / LvivTech.City

Через дорогу  LvivTech.City розташований Стрийський парк, а поруч — студентське містечко УКУ та Стрийський парк. Також неподалік від інноваційного парку розташований простір для інновацій Lem Station, на місці якого в минулому було трамвайне депо. 

Діяльність львівського Парку інновацій  LvivTech.City

Надзвичайно модерний формат роботи інноваційного простору  LvivTech.City можна сформувати фразою: “Живи, працюй, навчайся, відпочивай”. Це інноваційне поєднання усіх чотирьох критеріїв є надзвичайно рідкісним і чи не єдиним у світовій практиці влаштування офісних приміщень. 

Так, можна приходити на роботу  до  LvivTech.City в “капцях”, оскільки в інноваційному парку можливо не лише працювати, але й жити, тому на його території є дві зони — офісна та житлова. Офісна зона має три будівлі площею шістдесят тисяч квадратних метрів, тоді як шість житлових будинків складають сорок дві тисячі квадратних метрів та розташовані позаду офісних.

C:\Users\smail\Desktop\8fac4a13-a6e5-4117-8117-a2747a8810ad.jpg
LvivTech.City

Таким чином, працівники та резиденти IT-сфери у  LvivTech.City мають змогу придбати або орендувати собі житло на час проєктної чи довгострокової праці. Також на території інноваційного парку є і гостьові апартаменти для тих, хто приїжджає у відрядження. 

Інноваційний парк LvivTech.City у Львові  включатиме п’ятиповерховий бізнес-кампус з коворкінгом, конференц-залом, кафе, фітнес-залом, просторою терасою на даху з видом на Стрийський парк та підземним паркінгом. 

Житловий квартал, який реалізується за англійськими стандартами BREEAM, матиме різну кількість поверхів та сучасний ландшафтний дизайн. Реалізація проєкту парку інновацій здійснюється поступово, тому кожного року відкриваються усе більше локацій багатофункціонального простору  LvivTech.City.

Comments

.,.,.,.