У День закоханих пари зможуть побратись у львівській “Майстерні шоколаду”

День Святого Валентина або День усіх закоханих кожного року відзначають 14 лютого. Щоразу молоді люди все яскравіше та у цікавий спосіб його проводять. Це свято прийшло до нас з-за кордону і дуже скоро стало одним з найпопулярніших молодіжних свят в Україні. В особливому місті Львові по-особливому святкують Валентинів День і цього року буде так само.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, цьогоріч цікаву подію для усіх закоханих підготувала львівська “Майстерня Шоколаду”. 14−17 лютого у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться найромантичніше та найсолодше свято — Свято Шоколаду у версії LOVE EDITION, де усі бажаючі закохані зможуть одружитися безпосередньо на території свята.

Романтичним та “солодким” парам організатори готують не менш солодку програму. Для налаштованих одружитись буде проведена спеціальна “Шоколадна Церемонія”, у кінці якої молодята отримають “Шоколадне свідоцтво” та фото на згадку.

Окрім романтичної частини Свята Шоколаду, тут можна буде скуштувати найсмачнішого львівського шоколаду, бути учасником численних майстер-класів від знаменитих шоколатьє чи самому долучитись до творення солодких шедеврів. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Організатори Свята Шоколаду у версії LOVE EDITION зазначають, що усі відвідувачі отримають у подарунок спеціальне фестивальне горнятко, гаряче какао, шоколадки із передбаченням. Новинкою солодкої події стане гігантська 6-метрова шоколадна піца, яку скульптори та шоколатьє будуть виготовляти впродовж свята. Гості цього заходу зможуть спробувати зменшені копії смаколика. Крім того, на святі традиційно діятиме Шоколадний ярмарок та “Дитяча шоколадна країна”. 

Comments

.,.,.,.