Львів'ян запрошують на мюзикл Notre Dame de Paris

Вже незабаром в нашому місті відбудеться грандіозна подія - вистава-мюзикл Notre Dame de Paris ("Собор Паризької Богоматері"), розповідає львів'янам сайт "lviv-trend.in". Це - мюзикл, який зумів потрапити до Книги рекордів Гіннесса як найуспішніший, пише видання. 

Мюзикл відбудеться 9 лютого у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Цікаво, що в цьому проекті з відомим у всьому світі сюжетом задіяно сто п'ятдесят артистів, а вага обладнання, звукового та світлового, перевищує тридцять тонн. Це - справжнє свято для львівських поціновувачів мистецтва, адже атмосфера в театрі обіцяє бути справді неймовірною і перенести львів'ян до самої Франції. 

Сьогодні мистецтвознавці називають вважають цей мюзикл одним з найкращих, підтримують цю думку і глядачі, яким уже вдалося побувати на театральному дійстві. Її ставлять в один ряд з іншими відомими у всьому світі мюзиклами: "Привид Опери", "Мама Міа" тощо. За рахунок супроводу, який налічує сім голосів, що зазвучать під музику скрипок та віолончелей, дійство на сцені перетворюється в справжню казку і змушує людей повірити у справжню силу кохання. 

Також додамо, що всі легендарні композиції під час мюзиклу зазвучать на французькій мові. Над створенням текстів до мюзиклу працював Люк Пламондон, а над музикою - Ріккардо Коччіанте. Загалом, над створенням цього дійства працювало понад п'ять сотень найкращих фахівців. Нагадуємо, що мюзикл створено на основі роману Віктора Гюго "Собор Паризької Богоматері", опублікованого ще 1831 року. Це - перший і найвідоміший роман славетного француза. 

Тож в суботу, 9 лютого, о 16:00 в Оперному театрі Львова поціновувачі мистецтва зможуть поринути в неповторну атмосферу мюзиклу Notre Dame de Paris.

Коментарі