Який чемпіон України з боксу заспіває на великій львівській сцені?

23 та 24 лютого на сцені Львівської органної зали відбудеться виступ чемпіона України з тайського боксу – Ангела Георгієва. На сцені він чаруватиме усіх не своїми спортивними здібностями, а неповторним та унікальним голосом. Про це пише zaxid.net.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, на львівській сцені звучатиме “Голос Ангела” – саме так називатиметься концерт українського боксера-артиста. Ангел Георгієв у супроводі фортепіано та органа виконуватиме неймовірно красиві та унікальні арії з оперної скарбниці світу.

Ангел Георгієв має дивовижну історію успіху. Будучи двічі чемпіоном України з тайського боксу, хлопець за покликом душі успішно вступив до музичного училища абсолютно не знаючи нот. На 4-му курсі навчання у Київській музичній академії Ангел починає виступати на сценах театрів. Сьогодні співак-спортсмен є переможцем Міжнародного конкурсу пам’яті Мусліма Магомаєва. Він має унікальний голос та пише чудові пісні.

Ангел Георгієв народився в Україні у сім’ї, де мама – українка, а тато – болгарин. До 6 років хлопчик проживав у Болгарії, де хо­див у дитячий садочок. Потім вони переїхали на Полтавщину. За словами Ангела, перший свій урок з музики він отримав від своєї бабусі у 7 років. У шкільному віці хлопець займався футболом, грав за місцеву команду, а бокс прийшов у його життя у 16 років.

До сьогодні Ангел Георгієв вже взяв участь у відомих вокальних проектах України. Зокрема, у “Голосі країни” та “Х-факторі”. На “Голосі” до нього не повернувся жоден зі суддів, бо, як сказав Вакарчук, “ми не знаємо, що робити з такими голосами, як у вас”. Це складний формат. По-іншому доля Ангела склалась на “Х-факторі”. Він отримав 4 “так”, пройшов у тренувальний табір, однак через особисті причини не зміг у проекті бути далі. Вже за кілька тижнів цього талановитого чоловіка зустрічатиме львівська сцена, тому не варто пропускати такої унікальної можливості послухати, як боксер співає оперні арії!

Comments

.,.,.,.