З’явилась онлайн-карта поширення COVID-19 на Львівщині: показано села та міста, де є хворі

Кількість нових випадків COVID-19 на Львівщині продовжує зростати. Станом на сьогодні, 22 квітня, тут вже лабораторно підтверджено 274 випадки COVID-19. За весь час карантину у Львові одужали 29 осіб, а померли 10, передає пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, у Львові вже навіть розробили онлайн-карту, яка дозволяє у реальному часі стежити за кількістю нових випадків COVID-19 у регіоні. На карті зображено містечка, села та селища, а також райони Львова, де зафіксовано випадки коронавірусу. Такий проєкт розробили компанії Lviv IT Cluster (UNITED FOR HEALTH) та N-iX у співпраці з ЛОДА. На карті в режимі реального часу та у розрізі місцевості можна побачити, де саме є підтверджені випадки COVID-19. Це зроблено з метою ведення даних щодо поширення коронавірусної інфекції на Львівщині, а також з метою інформування населення щодо ситуації з COVID-19 у регіоні. 

Ця онлайн-карта оновлюється кожного дня на базі інформації щодо нових підтверджених випадків COVID-19 у Львові та області. Ознайомитись з картою можна тут.

Зазначимо, щодня у Львові проводять експрес-тестування людей на COVID-19. Таке дослідження насамперед роблять тим громадянам, які на своїх робочих місцях забезпечують життєдіяльність міста. Також перевіряють тих людей, які протягом останніх двох тижнів повернулись з-за кордону. Тільки за останню добу експрес-тестами перевірили трохи більше 1000 осіб. Усі результати тестів негативні.

Влада Львова вкотре закликає мешканців з усією серйозністю поставитись до ситуації з пандемією та суворо дотримуватись правил карантину. Лише у такий спосіб ми зможемо подолати цю хворобу у короткі терміни та з мінімальними втратами. До слова, станом на сьогодні, 22 квітня, в Україні підтверджено 6592 випадки COVID-19: померли 174 людини, а 424 одужали.

Comments

.