Львівські бізнесмени відзняли чудовий кліп про карантин

В умовах карантину, який вже триває понад 2 місяці, в осередку напруги через хворобу, що панує у світі, та постійного занепокоєння про майбутнє, дуже важливо вміти себе відволікати та думати про хороше або, наприклад, зайнятись улюбленою справою, як це, зокрема, цими днями зробили львівські бізнесмени. У міжмережжі з’явився чудовий кліп, в якому знялись підприємці та бізнесмени зі Львова. 

Як повідомляє інформаційний портал “lviv-trend“, такий проєкт отримав назву “Карантин у Львові”. Він розповідає про життя міста та його людей, зокрема про львівських бізнеменів, в умовах та реаліях карантину. Автором ідеї є Олександр Бережанський, власник та CEO компанії “BERTA group”. Саме за його ініціативи народився такий кліп. Автор слів – відомий львівський співак Павло Табаков. Саме він допомагав усім учасникам цього проєкту з вокалом. Робота над самим кліпом тривала близько тижня і вийшло доволі непогано. Пісня та кліп “Карантин у Львові” від місцевих бізнесменів продовжили челендж, який у часі карантину запустили бізнесмени України.

Окрім Олександра Бережанського та Павла Табакова, у кліпі знялись: Ярослав та Олена Заблоцькі (співвласники “Клініки Заблоцького”), Ростислав та Олена Вовк (співвласники компаній “Ензим” та “Кормотех”), Мирослава Дрогомирецька (власниця клініки “Перфект-Дент”), Сергій Сакаль (співвласник “ТВД-виробництво”), Тарас Кицмей (співвласник компанії “SoftServe”), Софія Опацька (декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), Марк Зархін (засновник та співвласник компанії “Kumpel’Group”), Сергій Планджиєв (засновник, співвласник та CEO меблевих ТЦ “Три слони” та ТЦ “Гора”), Олег Баран (співвласник компаній “Барком”, (ТМ “Родинна Ковбаска”) та ін. 

В основі цього музичного проєкту – заклик до спокою у часі карантину та звернення до свідомості кожного. Львівські бізнесмени співають, що дуже скоро цей карантин завершиться і усі ми повернемось до звичного життя. Потрібно вміти лише перечекати цей непростий час та зберегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Виконавці зазначають, що лише в єдності наша сила і тільки об’єднавшись ми зможемо подолати абсолютно все.

Comments

.,.,.,.