Львівська філармонія продовжує транслювати концерти в онлайн-режимі

Карантин в Україні триває, однак в нашому місті, навіть попри численні карантинні обмеження та правила, продовжує свій розвиток культура, пише lviv-trend.in.ua. Продовжують свою роботу, однак в дещо новому режимі, львівські театри та навіть музеї, які на сторінках в соціальних мережах демонструють свої експозиції містян та продовжують розповідати про культуру.  

Львівська обласна філармонія – також не виняток, ще від початку карантину в країні тут розпочали транслювати для містян численні концерти в онлайн-режимі. Ми вже розповідали про концерти, показ яких філармонія організувала раніше, однак на цьому тут не зупиняються – для львів’ян організували показ чотирьох концертів вже найближчими вихідними.  

Так, цілий цикл онлайн-трансляцій архівних записів та концертів обласна філармонія запланувала на період з четверга по неділю. Переглянути трансляції в онлайн-режимі львів’яни зможуть на офіційних каналах філармонії, повідомляють організатори культурних карантинних подій.  

Трансляція концерту “В 4 руки [LIVE] [ONLINE]”

2

Одна з найцікавіших подій для містян, запланована в рамках карантину, яка свого часу зібрала чимало охочих і спричинила справжній ажіотаж серед львів’ян – любителів культурно відпочити.  

Вишукана програма концерту поєднала в собі найкращі зразки фортепіанних творів для 4ьох рук пізнього романтизму та буремного, експресивного двадцятого століття. Ця музика завжди на слуху в меломанів, делікатна, немов виткана з найніжніших ґатунків людських почуттів. Недарма ці твори називають вічними — вони завжди торкають серцеві струни слухачів. 

Концерт приваблює численних слухачів чуттєвою лірикою та віртуозною експресією, змушує пережити трепетні емоції. 

Концерт відбувся о четвер, 30 квітня, о 18:00 годині за участі знаного львівського подружжя музикантів — Оксани Рапіти та Мирослава Драгана. Ці піаністи – часті гості львівської філармонії і вже знані у Львові митці.  

Звичайна програма концерту, який раніше проводили у Львові, – наступна: її склали лірична й витончена композиція Франца Шуберта, поетичні “Східні картини” (6 експромтів) Роберта Шумана та рання Соната Франсіса Пулєнка. Також у програму увійдуть відомі композиції Мирослава Скорика: “В народному стилі” та джазова парафраза на відому багатель Л. ван Бетховена “До Елізи”. 

Концерт львів’яни сьогодні мали змогу переглянути в двох форматах. Перший формат – це показ на вулиці Чайковського. Другий формат трансляції концерту – на You-Tube каналі філармонії за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fBR2RdqidUs&feature=youtu.be

Що транслюватиме філармонія з 1 по 3 травня? 

4

На цьому – далеко не кінець, адже Львівська обласна філармонія також запланувала для містян незабутні вихідні. Першого та третього травня можна буде переглянути концерт-відкриття відомого фестивалю “Контрасти”, який традиційно проводять у Львові.  

Другого ж травня львів’янам покажуть в онлайн-режимі концерт “Lars Danielsson Group Liberetto” із Leopolis Jazz Fest 2018. 

Ось такими насиченими будуть найближчі дні для львів’ян, навіть попри карантин.  

Comments

.,.,.,.