У Львові для спеціалістів з ІТ організують конкурс на 150 тисяч

Вже завтра, 14 серпня, у Львові відбудеться грандіозна ІТ-подія – соціальний хакатон, присвячений пошуку технологічних рішень питань та проблем молоді, а також дітей. Хакатон з ІТ у Львові матиме потужний призовий фонд, розміром у 150 тисяч гривень, повідомляє сайт “lviv-trend.in.ua”. 

Львівський ІТ Кластер повідомив про проведення потужного соціального хакатону ще наприкінці серпня. Учасниками події мають стати розробники, бізнес-аналітики, UX-дизайнери, а також QA-інженери. Саме вони впродовж доби мають працювати над реалізацією проєктів, запропонованих для вирішення проблем молоді та дітей, а також учасників бойових дій,  або ж подавати власні ідеї, які матимуть позитивний вплив на розвиток міста.  

Зазначимо, що хакатоном називають захід, який об’єднує спеціалістів з галузі програмного забезпечення і покликаний змусити їх інтенсивно працювати для того, щоб вирішити певну проблему. Дуже часто за допомогою саме таких хакатонів відбувається створення нового мобільного додатку або ж нового комп’ютерного сервісу. До слова, хакатони бувають дуже тривалими в часі і можуть займати навіть до кількох тижнів – доти, доки не з’явиться результат – повноцінне програмне забезпечення.  

Соціальний хакатон має досить потужний призовий фонд і учасники отримають кошти як за перше, так за друге та третє місце. Тобто, 6000 доларів – це 3000 доларів команді, яка посіла перше місце, 2000 доларів команді, яка посіла друге призове місце. 1000 доларів отримає команда, яка посяде третє місце.  

Зазначимо, що хакатон, який завтра відбудеться у Львові, – це велика міжнародна подія, адже на участь у хакатоні заявки подавали спеціалісти з Великобританії, Бельгії, Азейбаржану та України. Всього журі нарахувало 116 заявок, поданих від ІТ-спеціалістів цих країн.  

Comments

.,.,.,.