Наприкінці вересня львів’ян запрошують відвідати ІТ Арену 2019

Наше місто справедливо вважають одним з найрозвинутіших в Україні з розвитку ІТ-технологій, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. Саме тут працює найбільша кількість ІТ-компаній, значна кількість яких є відомими у всьому світі, і саме тут відбуваються масштабні ІТ-події, які мають не лише місцеве, а й національне значення. До прикладу, цими днями в нас відбувся потужний соціальний хакатон, на якому зібралися провідні спеціалісти з галузі ІТ.  

Вже наприкінці вересня на львів’ян чекає ще одна потужна ІТ-подія – ІТ Arena 2019. Цього року на стадіоні “Арена-Львів” збереться понад 4 тисячі відвідувачів та ще близько сотні спікерів. Усі вони – люди, які професійно займаються програмуванням або ж дотичні до цієї галузі.  

Про що говоритимуть на цьогорічній ІТ Арені? 

Майбутня ІТ-подія вже отримала титул наймасштабнішої в технологічному житті країни. Це вже шоста подія такого плану, яка гуртує довкола себе відомих спікерів з найбільших технологічних компаній у світі. Зокрема, цього року сюди завітають працівники компаній Spotify, Microsoft, Mercedes-Benz, Zalando, IBM та багатьох інших.  

ІТ арена львів

Організатори найбільшої технологічної події в житті країни повідомляють, що цього року ключовою темою заходу буде обговорення перемоги у світі технологій людяності. Справа в тому, що в кожному з нас живе добро і зло, між якими йде одвічна боротьба, а що переможе – залежить від нас самих та саме від нашого вибору. Таке ж відбувається у світі технологій, переконані організатори цьогорічної події.  

Також в межах ІТ Арени у Львові говоритимуть про життя у світі фейків, говоритимуть про штучний інтелект, говоритимуть про ключові технологічні рішення, які можуть вплинути негативно або позитивно на так звану “міксовану реальність”.  

ІТ Arena Lviv – найбільша ІТ-подія України 

З кожним роком ІТ Arena Lviv збирає все більшу кількість відвідувачів. До прикладу, за даними Львівського ІТ Кластеру, у 2016 році учасниками цієї події стало понад 1800 учасників. Наступного, 2017, року кількість відвідувачів сягнула більше 2300, а в 2018 на подію приїхало понад 3300 учасників.  

Минулого року за кількістю учасників події ІТ Арена у Львові стала найбільшою не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі. У 2018 сюди завітали не тільки спікери з найбільших технологічних компаній у світі, а й топ-менеджери з вітчизняних та закордонних ІТ-компаній, відомі інвестори з усього світу, працівники ІТ-сфери та студенти, які вивчають ІТ-справу у вітчизняних вищих навчальних закладах.  

Щороку програма події формувалася довкола ключових тем в галузі ІТ. Минулого року на ІТ Арені у Львові тривало 4 тематичні потоки – бізнес, технологія, продукція та стартап. Загалом в межах заходу минулоріч виступило понад 90 спікерів з провідних компаній світу.  

До участі в події запрошують всіх львів’ян, які “живуть” інформацією, цікавляться рухом вперед – назустріч інноваціям, а також тих, хто хоче знати головні новини в технологічному житті країни та світу. 

Фото: Львівський ІТ Кластер

Comments

.,.,.,.