Безкоштовний концерт: у Львові виступить відома американська співачка

Наприкінці вересня до міста Лева завітає відома американська джазова співачка Лорін Таліз. Тут вона дасть безкоштовний концерт, який організовують у межах Днів американської культури у Львові. Чудова музична подія відбудеться у національній філармонії. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як інформує "lviv-trend", великий концерт відомої американської виконавиці відбудеться у суботу, 28 вересня. Початок заходу о 18:00. Як вже зазначалось, квитки на концерт будуть безкоштовними. Їх усім охочим подарують за одну годину до початку концерту біля входу у Львівську філармонію. Організатори події зазначають, що концерт буде надзвичайним та особливим, а тому запрошують усіх охочих, особливо - поціновувачів стилю джаз. Відомо, що у програмі будуть популярні американські джазові стандарти та авторська музика Лорін.

Лорін

Зазначимо, в Україну Лорін Таліз приїде на запрошення Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні у рамках проєкту "Американська музика за кордоном", передає прес-служба Посольства. Американка у Львові буде виступати разом з популярним гуртом "A Novel Idea". Крім міста Лева, Лорін Таліз виступить ще й у Дрогобичі та Ужгороді. У цих містах концерти також будуть безкоштовними.

Довідково: Лорін Таліз - відома американська джазова співачка. Народилась вона у Клівленді (штат Огайо) та почала співати з раннього дитинства. Музичну освіту Лорін здобула у Клівлендській школі мистецтв, згодом - у Філадельфійському університеті мистецтв. Це їй вдалось просто, оскільки у дівчини був великий музичний талант від природи. Хоч Лорін Таліз насамперед відома джазова виконавиця, однак, окрім джазу, вона успішно працює в інших вокальних жанрах. За час своєї кар'єри Лорін виступала з такими великими зірками світу сучасної музики: Робертом Гласпером, Грегорі Портером, Клівлендським оркестром джазової спадщини та оркестром "Моцартеум" з Австрії.

Коментарі