Незабаром гурт "Без Обмежень" презентує у Львові нову програму

На початку наступного місяця до Львова приїде відомий український гурт “Без Обмежень” і презентує містянам нову музичну програму, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. Концерт відбудеться в стінах Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. 

Ще в серпні тисячі шанувальників творчості гурту потішив вихід нового альбому, а зараз хлопці вирішили презентувати своїм слухачам своїм новим синглом “Мільярди”. З новою музичною програмою “Без Обмежень” завітає в різні куточки України, зокрема, і в місто Лева, де прихильників творчості хлопців також не бракує.  

Зазначимо, що гурт “Без Обмежень” - популярна українська група, яка бере початок з закарпатського міста Мукачево ще з 1999 року. Одна з особливостей репертуару хлопців - це те, що переважна кількість їхніх пісень звучить тільки українською мовою. За багато років діяльності склад гурту неодноразово змінювався, однак солістом групи був і є Сергій Танчинець - відомий український рок-співак.  

Пригадаємо, значну популярність хлопці завоювали після участі в проєкті “Х-фактор”, де їм вдалося потрапити до прямих ефірів. Після проєкту гурт почав активно подорожувати країною, давати концерти, брати участь у фестивалях. Найвідоміші композиції гурту - “5 хвилин”, “Без неї ніяк”, “Хочеш”, “Ангели плачуть”, “Тону” та інші.  

В сучасному складі гурту, окрім незмінного соліста, - гітаристи Андрій Радько та Ігор Рибар, бас-гітарист Олександр Адаменко та ударник Іван Зименка. Саме в такому складі гурт завітає в гості до львів’ян, аби вкотре зарядити позитивною енергетикою містян, подарувати гарні емоції та підкорити нових слухачів своєю харизматичністю.  

Концерт гурту “Без Обмежень” відбудеться у Львові 1 жовтня о 20:00. Вартість квитків - від 490 до 1350 грн. 

Коментарі