У прокат львівських кінотеатрів у вересні вийде стрічка “Воно 2”

У вересні в львівських кінотеатрах покажуть прем’єри нових фільмів. Міські кінотеатри запрошують цього місяця переглянути прем’єри стрічок “До зірок” американського режисера Джеймса Грея, “Фокстер та Макс” українського режисера Анатолія Матешка, “Синя безодня 2” Йоханнеса Робертса та “Розплата” режисера Шоуна Ку. Однак однією з найбільш очікуваних прем’єр, яку львів’яни зможуть подивитися у вересні, є стрічка “Воно 2”, пише сайт “lviv-trend.in.ua”. 

“Воно 2” – американський фільм жахів, сиквел стрічки “Воно”, яка вийшла у 2017 році. Американський режисер Андрес Мускетті зняв обидві частини фільму жахів за однойменним романом Стівена Кінга. Зйомки другої частини фільму тривала впродовж 2018 року, а вже завтра, 5 вересня, львів’яни зможуть побачити прем’єру стрічки в міських кінотеатрах.  

Події в другій частині фільму розгортаються через двадцять сім років після того, як діти, герої першої частини, познайомилися зі злим клоуном Пеннівайзом. Герої першої стрічки в другій частині вже підросли, кожен живе своїм життям і будує кар’єру та особисте життя. Однак одного дня все змінюється, тоді, коли один телефонний дзвінок змінює все назавжди і примушує давніх друзів знову зібратися та об’єднати власні сили.  

Пригадаємо, перша частина стрічки завершується тим, що дівчинка Беверлі розповіла друзям про своє видіння. У видінні дівчинка побачила те, як вони вже в дорослому віці знову борються зі злим клоуном. Тож діти присягаються одне одному, в будь-якому випадку, об’єднатися, коли їм знову загрожуватиме небезпека і разом, як і в дитинстві, подолати клоуна.  

Подивитися стрічку “Воно 2” можна буде завтра вже вранці в міських кінотеатрах “Планета Кіно”, “Multiplex Victoria Gardens”, Кінопалаці імені Довженка та Кінопалаці “Копернік”.  

Comments

.,.,.,.