Що відвідати у Львівській області?

 

Якщо ви ще не відвідали Львів і його передмістя, варто якомога швидше виправити це упущення. У місті ви легко зустрінете кафе з історичним антуражем, сучасні офісні будівлі, бруківку замість звичного асфальту навіть в центрі міста. Не менш цікава і приваблива область для відвідування. Тому не дивно, що продаж б/у машин у Львівській області набирає популярності та підібрати оптимальний варіант на сервісі OLX досить просто.  

Печерний монастир — старовина православної релігії

Він не дарма отримав свою назву, адже ченці видовбали монастир в товщі скелі. Всього існувало два робочих і житлових рівні. Стіни келій покриті графіті, деякі з яких налічують понад чотири століття. Монастир згадувався ще в 15 столітті, та з того часу він не втрачає актуальності серед туристів. 

Свірзький монастир — лицарські легенди 

Якщо вас цікавить оборонна історія Західної України, варто звернути увагу на цей предмет архітектури. Замок зберігся практично в первозданному вигляді, багато в чому шляхом множинних реставраційних робіт. Подібний антураж не залишився непоміченим, тому не дивно, що тут знімалися різні фільми, в тому числі й «Д’Артаньян і три мушкетери». 

Сьогодні відвідати замок не вийде, тому що будівля знаходиться на черговій реставрації. Ремонтують:

  • дах;

  • стіни;

  • частини внутрішнього оздоблення. 

Але ви легко зможете відвідати двір монастиря і замовити послуги гіда. 

Парковий і палацовий комплекси в Оброшино 

Первісне призначення замку — притулок архієпископів. Він використовувався в якості літньої резиденції. Будівля відмінно передає атмосферу 18 століття, його розкіш, стиль і яскравість. Особливу увагу варто приділити місцевому дендропарку, в якому збереглося понад півсотні різних сортів рослин і дерев, а також міститься невеликий зоопарк.

Comments