Стрибок з парашутом: як підготуватися?

 

Стрибок з парашутом – це не лише один  із способів десантування в військовій практиці, це надзвичайно популярна екстремальна розвага. Декількахвилинний політ, який об’єднує в собі спалах емоцій, яскраві враження, свободу, силу духу, вибух адреналіну та незабутні спогади. Погодьтесь, це чудовий подарунок ближньому. Ви можете подарувати стрибок з парашутом на https://www.tvoeshop.com/lviv/ і це буде найкращим сюрпризом для поціновувачів адреналіну.

Подарункові сертифікати на стрибок із парашутом 

Поціновувачі екстремального відпочинку оцінять надзвичайно оригінальний та небанальний подарунок – сертифікат на стрибок із парашутом. Це не просто подарунок: це нові враження, гострі відчуття, яскраві спогади та емоції. Придбати сертифікат на прижок з парашута львів можна в фабриці емоцій «ТвоЄ». 

Скористайтеся унікальною можливістю отримати величезну дозу адреналіну та кайфу. Сертифікат передбачає не лише політ, але й захоплюючі краєвиди та відчуття повної свободи. Один подарунок, який ви точно запам’ятаєте назавжди. Один політ, який подарує вам нереальні емоції та яскраві враження. 

Фабрика «ТвоЄ» – запорука вдалого подарунку.

Як вижити, коли парашут не відкрився? 

Перед стрибком з парашутом ви обов’язково повинні пройти ретельну підготовку на землі. Як правильно стрибнути, як керувати парашутом та безпечно приземлятися? Усе це ви дізнаєтесь під час детального інструктажу. Від цього залежить якість стрибка та ваша безпека. Лише після отримання необхідних знань та навичок інструктор дозволить власнику сертифіката сісти в літак. 

Новачкам на замітку: парашут відкривається автоматично після відділення від літака. Проте що робити, якщо цього не сталося? Пропонуємо ознайомитися з порадами, які навіть у такій критичній та екстремальній ситуації дозволять вам безпечно приземлитися.

В історії стрибків з парашутом нерідко траплялися випадки, коли парашут не відривався, але це не завадило безпечно приземлитись. Варто користуватися наступними прийомами:

  • ви можете самостійно уповільнити швидкість падіння. Для цього витягніть руки та ноги якомога ширше. Завдяки цьому ви зведете до мінімуму швидкість падіння та матимете можливість приземлитися без критичних травм;

  • шукайте «м’яке» місце. Сніг, болото, кущі, гілки дерев або навіть зоране поле: ці поверхні є найкращим вибором для приземлення;

  • змініть позицію перед падінням. Найбільш безпечно приземлятися на ноги. При цьому фахівці рекомендують трохи зігнути коліна та тримати ноги в напруженому стані. 

Стрибки з парашутом – це одна з найбільш екстремальних розваг. Проте важливо ретельно підготуватися до нього: як і морально, так і фізично. 

Самостійний стрибок з парашутом від «ТвоЄ» за посиланням передбачає детальний інструктаж та підготовку перед падінням. Тому без сумнівів це один із найкращих та найбільш яскравих подарунків для ближніх.

Comments