На що звертати увагу, обираючи велосипед

З кожним роком в містах збільшується кількість транспорту. В основному це автомобілі й автобуси, але не варто забувати про велосипеди. Дуже багато людей надають перевагу саме такому виду пересування. Це швидко, економно, безпечно та екологічно чисто. Якщо ви тільки плануєте придбати собі велосипед, то пропонуємо вашій увазі інтернет магазин велосипедів Алло, в якому вдалося об’єднали великий вибір моделей, якісне обслуговування та доступні ціни. 

Вибрати велосипед не так легко, як здається на перший погляд. Потрібно багато чого врахувати, щоб потім не виникало жодних проблем із транспортом. Ось декілька характеристик про які ні в якому разі не можна забути перед покупкою.

Тип велосипеда

Для того, щоб звузити вибір, потрібно визначитись, який тип велосипеда для вас підійде. Це залежить від того, де ви будете його використовувати. Розрізняють декілька видів:

  • міський –  для звичайного пересування містом або по спеціальних велодоріжках. Підійде для всіх людей;
  • шосейний – підходить для великих швидкостей по рівній дорозі;
  • гірський –  для поїздок в гори;
  • гібрид –  поєднує в собі всі вищеперечислені пункти.

Розмір колес

Розмір колес – одна з найголовніших характеристик, до якої треба поставитись дуже відповідально. Розмір коліс впливає на швидкість, маневреність та управління. Стандартом вважаються колеса діаметром 26 дюймів, але зараз популярними стали гірські колеса розміром 29 або 27,5 дюйма. Вони можуть бути не такі зручні та тяжчі в управлінні, але їхати на такому велосипеді – одне задоволення. Саме пересування плавне, а максимальна швидкість значно більша. Єдиний мінус – від розміру колес і сам велосипед стане візуально більшим. 

Розмір рами

Це найголовніша річ, на яку потрібно звертати увагу. Якщо неправильно підібрати розмір рами, то катання на велосипеді буде приносити лише дискомфорт. З часом почнуть боліти м’язи та можуть з’явитись проблеми зі спиною. Є декілька ознак того, що рама вам підходить:

  1. Під час сидіння на велосипеді поставте ногу на педаль у самому низькому положенні, якщо нога майже рівна, значить все гаразд. В іншому випадку ви швидко відчуєте втому.
  2. Тримаючись за руль під час їзди, руки повинні бути трішки зігнуті, а на поворотах не мають втрачати контроль над кермом. Це небезпечно.
  3. Якщо стати на землю і між ногами тримати велосипед, то верхня труба від рами має бути на відстані хоча б 5 см від внутрішньої сторони бедра.

Обов’язково перевіряти на собі ці три пункти. В іншому випадку ви не зможете нормально їздити, а сам процес буде приносити лише дискомфорт та втому. Не виключено, що через неправильно вибраний велосипед згодом можуть з’явитись проблеми зі здоров’ям. І пам’ятайте, ні в якому разі не купуйте велосипед, поки не спробували на ньому їхати. Знати критерії вибору це одне, а от відчути все особисто – це вже зовсім інша справа.

Comments

.,.,.,.