Переваги та недоліки Wi-Fi камер відеоспостереження

Бездротові технології швидко розвиваються у всіх сферах. Не винятком є ​​відеоспостереження, де надає користувачам унікальні функціональні можливості. Wi-Fi камера може гарантувати цілу низку переваг, які не зможе забезпечити жодна провідна модель. Розглянемо основні особливості, переваги та недоліки камер відеоспостереження з технологією Wi-Fi.

У чому особливості камер відеоспостереження Wi-Fi?

Якщо говорити про функціональні можливості, то бездротові камери не просто не поступаються, а в деяких моментах перевершують своїх провідних опонентів. Важливою особливістю є те, що для монтажу не потрібно купувати додаткові кабелі, а також можливість оперативно змінювати розташування камер. Матеріали з камери спостереження можна зберігати не тільки на карті пам’яті, але й на сховище.

Представлені бездротові Wi-Fi камери відеоспостереження у різному виконанні з різною ціновою категорією. Це дає можливість побудувати ефективну систему спостереження без необхідності купувати додаткове мережеве обладнання. Отримати доступ до матеріалів можна з будь-якої точки світу – мобільного пристрою чи ноутбука. Є можливість інтеграції із суттєвою системою спостереження.

Ключові переваги та недоліки Wi-Fi камер

  • Можливість перегляду відео у будь-якому місці – підключитись до потокового відео можна навіть на іншому континенті, якщо у вас є доступ до інтернету.
  • Зберігати інформацію можна одночасно на реєстраторі або на картці пам’яті, а також на хмарному сервісі для віддаленого перегляду.
  • Доступ до знятих матеріалів дозволяє оперативно реагувати на будь-які позаштатні ситуації, що відбуваються на об’єкті.
  • Системи відеоспостереження з технологією Wi-Fi коштують значно дешевше, якщо порівнювати з провідними моделями.
  • При необхідності ви можете оперативно змінити розташування камер без свердлити отвори в стінах.
  • Можливе встановлення у будь-якому місці, де тільки є розетка для підключення до живлення, в іншому ніяких обмежень.
  • Мають менші габарити, тому гармонійно впишуться в інтер’єр офісу, квартири або іншого об’єкта.

Якщо говорити про недоліки камер відеоспостереження Wi-Fi, то необхідно відзначити схильність до перешкод, тому іноді під час роботи можливі збої. Якщо правильно провести установку, то жодних проблем не буде. Швидкість передачі даних безпосередньо залежатиме від смуги пропускання, тому роботі безлічі камер можлива уповільнена робота устаткування.

Висновок

Очевидно, що камери відеоспостереження з технологією Wi-Fi – це чудова альтернатива громіздким системам відеоспостереження. Завдяки простоті установки та налаштування стануть чудовим вибором для об’єктів різного призначення. Будь-які недоліки подібних камер можна виключити, якщо правильно вибрати обладнання та провести установку відповідно до всіх норм та правил.

Comments

.,.,.,.