Відомі люди міста Львова

Місто Львів відоме особливою роллю у будівництві української культури. Воно славиться містянами, які внесли важливу лепту в розвиток та популяризацію українського контенту. Ми склали список найбільш популярних представників української культури у які родом зі Львова. Більше на lviv-trend.in.ua.

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук завжди вважав своїм рідним містом Львів. В це місто він завжди повертається після гастролів. Автор пісень гурту “Океан Ельзи” народився в сім’ї науковця та освітянки. Батьки С.Вакарчука після народження переїхали із Мукачева до Львова. Навчався співак та автор пісень у Львівській школі № 4. Там він вивчав у поглибленому режимі англійську мову. Окрім цього він паралельно вчився грати на музичних інструментах в музичній школі.  Святослав Вакарчук вирішив здобути вищу освіту. Навчався він на  факультеті фізики Львівського університету імені Івана Франка. Пізніше навчався на аспірантурі. Коли він переїхав до Києва, Святослав Вакарчук реалізував себе як повноцінний автор музичних творів та виконавець пісень.

Оксана Муха

Співачка Оксана Муха завжди була талановитою, вона народилася у Львові. Вона  відвідує інколи Київ, проживаючи у Львові. О.Муха народилася у сім’ї, де батько був музикантом, а мати представницею медичної сфери. В юності Оксана Муха закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат імені Соломії Крушельницької. О.Муха здобувала знання у Львівському державному музичному училищі імені Станіслава Людкевича. Співачка також здобула освіту у Львівській національній академії імені Миколи Лисенка.

Всі зацікавлення української мисткині були зосереджені на музиці. Після навчання Оксана Муха влаштувалася артисткою в окрестрі оперної студії, яка була при Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенка. Оксана Муха виграла у відомому музичному шоу “Голос Країни”, після якого вона здобула ще більшу популярність. Саме зараз зірка є однією із найзатребуваніших артисток в Україні.

Олександр Божик

Відомий львівський виконавець-віртуоз Олександр Божик, якого знає уся Україна. Чоловік є лауреатом конкурсів, які проводилися в Україні, а також конкурсів на міжнародному рівні. Найбільш впізнаваним Олександр Божик став після того, як він прийняв участь в популярному шоу “Україна має талант”. Батьки Олександра Божика –  будівельник і спортсменка. Освіту здобув О. Божик у Львівській спеціалізованій музичній школі імені Соломії Крушельницької. Олександр Божик навчався у Львівській національній музичній академії імені Миколи Лисенка. О.Божик завжди був учасником різних музичних ансамблів. Пізніше він продовжив своє навчання в аспірантурі.

На першому курсі Олександр Божик став заступником концертмейстера камерного оркестру “Академія”. Олександр Божик час від часу працював у Львівській філармонії.

Оксана Караванська

Однією із найвідоміших представниць індустрії моди є Оксана Караванська. Вона успішно закінчила Львівську академію мистецтв. Караванська поєднує змішані стилі та елементи етніки у своєму одязі. Протягом десятків років вона презентує різні види модних колекцій.

Comments

.,.,.,.