Гра з деталями: ремінь чоловічий для завершення образу

Чоловічу моду можна назвати більш стабільною, по відношенню до деяких деталей гардеробу вона не зазнає колосальних змін, хоча актуальні віяння все ж таки не залишаються осторонь. Якщо говорити про аксесуари, то окремі їх різновиди збережуться поза часом. Наприклад, ремінь чоловічий: ними користуються всі чоловіки, адже цей елемент є стильною родзинкою образу, незалежно від обраного стилю.

КЛАСИКА

Як правило, це варіанти коричневого, чорного кольорів із натуральної шкіри. Лаконічні, стримані, навіть суворі. Нічого зайвого — лише одна складова, яка не просто виконує функцію підтримки штанів, але насамперед нагадує про відмінний смак свого власника. Пряжку переважно виготовляють прямокутною, без додаткового декору. Подібні моделі призначені для ділових нарядів та костюмів аналогічного напрямку classic.

КЕЖУАЛ

Підходящі зразки на кожен день: вони універсальні, не прив’язані до конкретного силуету або типу фігури та пропонують більше свободи у пошуку відтінків та розмірів. Те саме стосується і зовнішнього вигляду пряжки. Остання може бути сталевою, рельєфною, закритою, квадратною, круглою, з логотипом або написами. З текстурою пояса також можна пограти: крім стандартної шкіри є вироби з плетеною фактурою в темному або зеленому тоні. Вибір залишається за вашими особистими уподобаннями, бажаним ефектом та рівнем комфорту.

До речі, плетені атрибути сьогодні дуже поширені. Вони відповідають головним тенденціям, з легкістю підкреслюють характер та індивідуальність молодої людини. А якщо захочеться чогось особливого, варто звернути увагу на замшеві екземпляри. У комплекті із костюмом глибокого чорного кольору вони виглядають просто чудово, підтверджуючи статусність чоловіка та його тонке чуття актуальних трендів.

СПОРТИВНІ

Призначені для неформального брючного комплекту чи джинсів. Виготовляються із різних тканин, застібки теж відрізняються (пластикові, металеві). Колірна гама може бути лаконічною, але контрастні тони сміливо та екстравагантно виглядають на світло-сірому або бежевому фоні.

Сьогодні вибір аксесуарів не обмежений ні стилістикою, ні розмірами. В інтернет-магазині Ultrashop знайдуться атрибути для будь-якої нагоди та події. Оригінальні вироби популярного бренду Levi’s® відкриють більше можливостей для створення ультрасучасної цибулі для міста, бізнесу та відпочинку.

Comments

.